שירותי מחשוב לעסקים

חשיבות שירותי גיבוי ענן

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

חשיבות שירותי גיבוי ענן

גיבוי ענן זה אחד הדברים הכי חשובים שיש כשמדובר באתר האינטרנט שלכם ובמיוחד אם האתר שלכם הוא אתר עסקי. בעלי עסקים רבים לא מבינים את החשיבות שיש בגיבוי מידע ובעידן המודרני, שבו האינטרנט מהווה את צינור המידע המרכזי ובמקרים רבים גם הבלעדי, לא ניתן לוותר על גיבוי.

גם אם רכשתם שרת חזק ואתם מאחסנים את האתר שלכם אצל חברה מוכרת, מובילה ואמינה, אתם צריכים לקחת בחשבון, שרמת אבטחה גבוהה היא אמנם לא עניין שיש להפחית מערכו, אבל גם למערכות אבטחת המידע הגדולות ביותר בעולם עלולות לקרות תקלות.

אתם וודאי לא רוצים להיתקל במצב, שבו כל המידע של האתר שלכם נמצא רק במקום אחד ואם חלילה המערכת שרתים נופלת, אתם תקועים בלי גיבוי למידע שלכם וזו הסיבה המרכזית שבגינה כדאי מאוד לרכוש שירותי גיבוי ענן.

בחרו רק בחברה אמינה

כדי ליהנות משירותי גיבוי ברמה גבוהה וכדי שתוכלו לישון בראש שקט, חשוב מאוד לבחור חברה אמינה ומוכרת שתהווה את מקום האחסון למידע הווירטואלי שלכם. האינטרנט מתפתח מידי יום במהירות עצומה ובכל רגע נתון מתווסף למדיה הדיגיטלית יותר ויותר מידע חדש.

כמויות המידע, לצד כמויות הגולשים, לצד מהירויות הגלישה שנמצאות בגרף פיתוח מתמיד, מצד אחד מהוות פרצת דרך טכנולוגית, שמאפשרת לבעלי האתרים ליהנות מאיכויות גלישה ואחסון טובות יותר ומנגד, העומס הזה גם עלול לגרום למידע יקר ללכת לאיבוד בתוכו.

כדי להיות בטוחים במאה אחוזים שהמידע שלכם גם מאוחסן במקום טוב וגם מגובה במקום טוב, רצוי מאוד לבחור חברה חיצונית, מלבד החברה שאצלה אתם מאחסנים את המידע שלכם, שתהווה חברה לגיבוי.

בחירה בחברה אמינה היא תנאי הכרחי לשקט הנפשי שלכם ומעבר לשקט הנפשי, גם בפרקטיקה – גיבוי לכל המידע שלכם.

האם אפשר להסתדר בלי גיבוי?

התשובה לשאלה הנ”ל היא קודם כל כן. אפשר להסתדר בלי שירותי גיבוי, בדיוק כמו שאפשר להסתדר עם שרת אחסון ברמת אבטחה בינונית ולא מעולה. אבל תשאלו את עצמכם, אם זה באמת משתלם.

תחשבו על הדבר שהכי יקר לליבכם. חשבתם? יופי. עכשיו תחשבו מה היה קורה אם אותו דבר היה חלילה הולך לאיבוד, נהרס או נשבר, באופן שלא ניתן לתקנו. סביר להניח שהייתם מאוד עצובים.

עכשיו תחשבו לעצמכם, אם יכולתם במחיר סמלי להבטיח שאותו דבר חשוב יישאר שלכם כל החיים, לא הייתם עושים את זה? כמובן שכן.

אותו דבר כשמדובר על המידע שלכם. שירותי גיבוי ענן הם אמנם לא משהו הכרחי, אבל הם בהחלט יכולים לפתור לכם הרבה מאוד בעיות אופציונליות לטווח הרחוק ובשביל סכום סמלי בחודש, כנראה שעדיף לכם שהמידע היקר שלכם ישמר גם במקום נוסף.

בשורה התחתונה, שירותי גיבוי הם תנאי הכרחי להצלחה שלכם ואנחנו ממליצים לכל בעל עסק שרוצה להגן על המידע שלו, להשקיע כמה שקלים בחודש ולשמור את מה שיקר לו קרוב ובטוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הטמעה של מערכות ERP בארגון

ארגונים נוקטים פעולות שונות על מנת לייעל את דרכי הפעולה שלהם, ואחת הדרכים לשפר את פעולתו של ארגון היא הטמעת מערכות ERP. כדי שתבינו את הנושא בצורה טובה יותר, ריכזנו עבורכם את מידע מקצועי בנושא הטמעה של מערכות ERP. מה זה מערכת ERP? מערכת ERP (Enterprise Resource Planning System) או […]

מהי מערכת ERP?

למרות שמערכות ה-CRM תופסות בשנים האחרונות את מרכז תשומת הלב הארגונית, Customer Relationship Management הוא רק אחד מהצרכים הרבים הקיימים בארגונים המודרניים. אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני ארגונים כיום, הוא כמות הנתונים הרבה שמייצרות כל אחת מהמחלקות המרכיבות אותם. למעשה, הנתונים עצמם אינם לב הבעיה, אלא היכולת לאגד אותם […]

שירות תחזוקת מחשבים, מה זה כולל?

אין ספק, כי כיום, אין ולו גוף עסקי אחד, בין אם זו חנות קטנה לממכר בדים בדרום הארץ, או ארגון הייטק עתיר-ידע במרכז הארץ, שאיננו עושה שימוש במחשבים. השימוש עשוי להיות במחשב בודד (אולי אפילו מנותק מרשת האינטרנט), המפעיל מספר מצומצם של תוכנות לוקאליות המותקנות בו ומחובר למדפסת מקומית, או […]

שירות השכרת שרתים – מה הוא כולל ומהם היתרונות שלו?

בעידן המודרני חלק ניכר מהעסקים לא יכולים לפעול מבלי להחזיק בשרתים ייעודיים שיספקו את צרכי המחשוב שלהם. שירות השכרת שרתים בא למעשה לענות על הצורך בשירותי מחשוב, תוך התמודדות עם המגבלות והאילוצים הקיימים. כך לדוגמה לא בכל עסק ניתן להקצות חלל לטובת אחסון של שרתים וגם לא תמיד ברור האם […]

שירות אפיון מערכות מידע

מערכות המידע במרבית הארגונים הם הלב הפועם של העסק. החל מרשימת הלקוחות הפעילים, הלידים, וקריאות השירות, כמו גם המידע הרב הנוגע למערכת הנהלת החשבונות ולהתנהלות השוטפת. בעבר, היה מקובל להשתמש בתוכנות מקומיות, שכל אחת מהן מיועדת לביצוע מטלות ספציפיות. היום, שירות אפיון מערכות מידע הוא הכיוון החדש בתחום מערכות המידע […]