שירותי מחשוב לעסקים

חשיבות שירותי גיבוי ענן

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

גיבוי ענן זה אחד הדברים הכי חשובים שיש כשמדובר באתר האינטרנט שלכם ובמיוחד אם האתר שלכם הוא אתר עסקי. בעלי עסקים רבים לא מבינים את החשיבות שיש בגיבוי מידע ובעידן המודרני, שבו האינטרנט מהווה את צינור המידע המרכזי ובמקרים רבים גם הבלעדי, לא ניתן לוותר על גיבוי.

גם אם רכשתם שרת חזק ואתם מאחסנים את האתר שלכם אצל חברה מוכרת, מובילה ואמינה, אתם צריכים לקחת בחשבון, שרמת אבטחה גבוהה היא אמנם לא עניין שיש להפחית מערכו, אבל גם למערכות אבטחת המידע הגדולות ביותר בעולם עלולות לקרות תקלות.

אתם וודאי לא רוצים להיתקל במצב, שבו כל המידע של האתר שלכם נמצא רק במקום אחד ואם חלילה המערכת שרתים נופלת, אתם תקועים בלי גיבוי למידע שלכם וזו הסיבה המרכזית שבגינה כדאי מאוד לרכוש שירותי גיבוי ענן.

בחרו רק בחברה אמינה

כדי ליהנות משירותי גיבוי ברמה גבוהה וכדי שתוכלו לישון בראש שקט, חשוב מאוד לבחור חברה אמינה ומוכרת שתהווה את מקום האחסון למידע הווירטואלי שלכם. האינטרנט מתפתח מידי יום במהירות עצומה ובכל רגע נתון מתווסף למדיה הדיגיטלית יותר ויותר מידע חדש.

כמויות המידע, לצד כמויות הגולשים, לצד מהירויות הגלישה שנמצאות בגרף פיתוח מתמיד, מצד אחד מהוות פרצת דרך טכנולוגית, שמאפשרת לבעלי האתרים ליהנות מאיכויות גלישה ואחסון טובות יותר ומנגד, העומס הזה גם עלול לגרום למידע יקר ללכת לאיבוד בתוכו.

כדי להיות בטוחים במאה אחוזים שהמידע שלכם גם מאוחסן במקום טוב וגם מגובה במקום טוב, רצוי מאוד לבחור חברה חיצונית, מלבד החברה שאצלה אתם מאחסנים את המידע שלכם, שתהווה חברה לגיבוי.

בחירה בחברה אמינה היא תנאי הכרחי לשקט הנפשי שלכם ומעבר לשקט הנפשי, גם בפרקטיקה – גיבוי לכל המידע שלכם.

האם אפשר להסתדר בלי גיבוי?

התשובה לשאלה הנ”ל היא קודם כל כן. אפשר להסתדר בלי שירותי גיבוי, בדיוק כמו שאפשר להסתדר עם שרת אחסון ברמת אבטחה בינונית ולא מעולה. אבל תשאלו את עצמכם, אם זה באמת משתלם.

תחשבו על הדבר שהכי יקר לליבכם. חשבתם? יופי. עכשיו תחשבו מה היה קורה אם אותו דבר היה חלילה הולך לאיבוד, נהרס או נשבר, באופן שלא ניתן לתקנו. סביר להניח שהייתם מאוד עצובים.

עכשיו תחשבו לעצמכם, אם יכולתם במחיר סמלי להבטיח שאותו דבר חשוב יישאר שלכם כל החיים, לא הייתם עושים את זה? כמובן שכן.

אותו דבר כשמדובר על המידע שלכם. שירותי גיבוי ענן הם אמנם לא משהו הכרחי, אבל הם בהחלט יכולים לפתור לכם הרבה מאוד בעיות אופציונליות לטווח הרחוק ובשביל סכום סמלי בחודש, כנראה שעדיף לכם שהמידע היקר שלכם ישמר גם במקום נוסף.

בשורה התחתונה, שירותי גיבוי הם תנאי הכרחי להצלחה שלכם ואנחנו ממליצים לכל בעל עסק שרוצה להגן על המידע שלו, להשקיע כמה שקלים בחודש ולשמור את מה שיקר לו קרוב ובטוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]