שירותי מחשוב לעסקים

שירותי ענן לעסקים – לדעת שהמידע שלכם נמצא בידיים טובות

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

שירותי ענן לעסקים – לדעת שהמידע שלכם נמצא בידיים טובות

כל בעל עסק שרוצה להקים אתר לחברה שלו מוכרח לרכוש דומיין ולאחר מכן שרת, שעליו יאוחסן כל המידע. שירותי ענן לעסקים זה משהו שאסור לכם להתפשר עליו, מהסיבה המאוד פשוטה שהמקום שבו יאוחסן האתר שלכם יהיה כמו האבא ואמא של כל המידע שקשור בעסק שלכם.

כל האמור לעיל תקף כמובן גם לאנשים פרטיים שמקימים אתרי אינטרנט ולא רק לחברות. שירותי ענן לחברות הרבה פעמים יהיו משמעותיים יותר, שכן מדובר בהיקף מידע גדול יותר ומעבר לזה, בכספים רבים שמושקעים לטובת האתר שלעסק.

חשוב מאוד לשים לב לגבי השכרת שרתים, שאתם בוחרים רק בשרת שמתאים בדיוק לצרכים ולדרישות של העסק שלכם וכמובן, בשרת שיתמוך באופן המלא, היעיל, האמין והמשתלם באתר שלכם. השאלה היא איך מחליטים במה לבחור?

ייעודי או שיתופי  – במה לבחור?

בגדול יש שני סוגים עיקריים של שרתים אופציונליים והם שרת ייעודי או שיתופי. רוב בעלי העסקים בוחרים לאתר החברה שלהם שרת שיתופי, שמספק טעינה מהירה לאתר ואחסון מידע אמין וטוב. איך זה עובד?

לכל שרת שיתופי יש כמה אלפי אתרים שמשתמשים בו ואם כמות הגולשים באתר שלכם קטנה עד בינונית, סביר מאוד להניח, ששרת שיתופי יספיק כדי לעשות את העבודה.

הבחירה בשרת ייעודי תיעשה לרוב על ידי בעלי עסקים שיש להם אתרים גדולים מאוד עם כמות משתמשים גדולה כל יום.

השרת הייעודי עולה יותר כסף, אבל הוא מאפשר לך שירות אחסון אתרים בלעדי לעסק שלכם, חזק ויציב יותר וכן מאפשר לכמות גולשים גדולה יותר להשתמש באתר, מבלי שחלילה יהיו קריסות של המערכת או טעינה ארוכה.

לא מתפשרים על אחסון אתרים

חשוב שתדעו, שבחירת שירותי ענק לעסק היא קריטית מאוד כדי להבטיח את הצלחת האתר שלכם. אם המידע לא יאוחסן במקום אמין ויציב ומעבר לזה, אם הטעינה של האתר תהיה איטית מידי, בשל שרת לא מספיק איכותי, גולשים שמגיעים לאתר פשוט יעזבו אותו. במצב כזה אתם תפסידו לקוחות פוטנציאליים וחבל.

בנוסף, חשוב מאוד לוודא שהאתר שלכם נטען מכל מכשיר, כלומר שהוא רספונסיבי. וודאו שהשרת שלכם תומך בטעינה מהירה מכל סוג מכשיר, כדי להבטיח שלא משנה מי מהגולשים יגיע לאתר שלכם, הוא יוכל לצפות בו בפשטות ובנוחות.

לישון בראש שקט כשהעסק דופק חלק

בשורה התחתונה, שירותי ענק לעסק שלכם זה עניין שאסור לזלזל בו. כדי לדעת לבחור נכון אם אתם זקוקים לשרת ייעודי או שרת שיתופי ומעבר לזה, באיזו חברה עדיף לכם לבחור, כדאי להתייעץ עם לקוחות נוספים של החברה ולבצע מחקר שוק.

אם העסק שלכם קטן סביר להניח ששרת שיתופי יספיק לכם ובהתאמה להפך. כמובן שחשוב לבחון את טווח המחירים, את מהירות הטעינה ואת כמות המידע והגולשים שאותו שרת מסוגל להכיל. הכל כדי להבטיח שלאתר שלכם תהיה את ההגנה האופטימלית, מה שיבטיח שכולם יוכלו לישון בראש שקט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הטמעה של מערכות ERP בארגון

ארגונים נוקטים פעולות שונות על מנת לייעל את דרכי הפעולה שלהם, ואחת הדרכים לשפר את פעולתו של ארגון היא הטמעת מערכות ERP. כדי שתבינו את הנושא בצורה טובה יותר, ריכזנו עבורכם את מידע מקצועי בנושא הטמעה של מערכות ERP. מה זה מערכת ERP? מערכת ERP (Enterprise Resource Planning System) או […]

מהי מערכת ERP?

למרות שמערכות ה-CRM תופסות בשנים האחרונות את מרכז תשומת הלב הארגונית, Customer Relationship Management הוא רק אחד מהצרכים הרבים הקיימים בארגונים המודרניים. אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני ארגונים כיום, הוא כמות הנתונים הרבה שמייצרות כל אחת מהמחלקות המרכיבות אותם. למעשה, הנתונים עצמם אינם לב הבעיה, אלא היכולת לאגד אותם […]

שירות תחזוקת מחשבים, מה זה כולל?

אין ספק, כי כיום, אין ולו גוף עסקי אחד, בין אם זו חנות קטנה לממכר בדים בדרום הארץ, או ארגון הייטק עתיר-ידע במרכז הארץ, שאיננו עושה שימוש במחשבים. השימוש עשוי להיות במחשב בודד (אולי אפילו מנותק מרשת האינטרנט), המפעיל מספר מצומצם של תוכנות לוקאליות המותקנות בו ומחובר למדפסת מקומית, או […]

שירות השכרת שרתים – מה הוא כולל ומהם היתרונות שלו?

בעידן המודרני חלק ניכר מהעסקים לא יכולים לפעול מבלי להחזיק בשרתים ייעודיים שיספקו את צרכי המחשוב שלהם. שירות השכרת שרתים בא למעשה לענות על הצורך בשירותי מחשוב, תוך התמודדות עם המגבלות והאילוצים הקיימים. כך לדוגמה לא בכל עסק ניתן להקצות חלל לטובת אחסון של שרתים וגם לא תמיד ברור האם […]

שירות אפיון מערכות מידע

מערכות המידע במרבית הארגונים הם הלב הפועם של העסק. החל מרשימת הלקוחות הפעילים, הלידים, וקריאות השירות, כמו גם המידע הרב הנוגע למערכת הנהלת החשבונות ולהתנהלות השוטפת. בעבר, היה מקובל להשתמש בתוכנות מקומיות, שכל אחת מהן מיועדת לביצוע מטלות ספציפיות. היום, שירות אפיון מערכות מידע הוא הכיוון החדש בתחום מערכות המידע […]