שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

7 סיבות טובות לעבור למחשוב ענן

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

האם מהפכת הענן מתאימה גם לעסק שלך?

כולם יודעים שמחשוב כענן הוא תחום צומח, אבל בתחום העסקים הבינוניים והקטנים הוא צומח במיוחד הודות ליתרונות שהוא מציג בפני בעלי SMB.

כולם מדברים עליו ובצדק, אבל בעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים ליהנות מיתרונותיו יותר מכל מגזר אחר. אם אתם שוקלים לעבור לענן, הנה כמה סיבות טובות מדוע לעשות זאת:

 1. נגישות
  מעבר לענן מאפשר גישה לנתוני העסק שלכם מכל מקום. כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט. האפשרויות בלתי מוגבלות, כמו גם הגמישות והיצירתיות בכל הקשור למיקום המשרד שלכם, כשאתם מוגבלים במקום, בכל אדם או אם אתם מפעילים מספר סניפים, חנויות או מוקדים הדורשים תקשורת ביניהם.
 2. שדרוגים אוטומטיים
  אם אתם עומדים בפני השקעה ושדרוג המערכות שלכם, שווה לשקול לעבור לענן. הענן משחרר אתכם מהתעסקות בהתקנות ובשדרוגים, מבטיח לכם עדכון מתמיד וחיסכון עצום בכח אדם, בזמן ובתחזוקה של מערכות. הכל מתבצע אוטומטית. כל זאת, בנוסף לזריזות, ליכולות משופרות ולביצועים הטובים שמגיעים יחד עם החבילה באופן מובנה.
 3. חיסכון בציוד
  כשמידע נמצא בענן, אין צורך ברכישת ציוד מיותר, באחסון, בתחזוק שרתים או אפילו במשרדים פיזיים. כשאין רכוש פיזי, אין חשש שהוא ינזק, יגנב או יאבד באיזו דרך.
 4. גיבוי מידע
  71% מהעסקים הקטנים אינם שורדים במקרה של אבדן מידע. בענן המידע שלכם מגובה באופן מושלם, נגיש מכל מחשב חלופי ומאפשר לעסק שלכם להתאושש גם במקרה ואירע אסון.
 5. אבטחת מידע
  שקט נפשי בידיעה שהמידע מאובטח בטכנולוגיות החדישות ביותר.
 6. כלים, תוכנות ואפשרויות ניהול מידע ללא עלות
  ענן מאפשר נגישות לכלים שבלעדיו עולים ממון רב ואינם זמינים למרבית העסקים הקטנים והבינוניים. היכולת לשלוף ולאתר מידע קלה ויעילה יותר ולכן חוסכת זמן ואנרגיות ולכן ניהול העסק כולו קל ויעיל יותר.
 7. תפור אישית למידות העסק ומאפשר גמישות בתנאי אי-וודאות
  ענן מאפשר להגדיל או להקטין בתוך שניות את נפח האחסון ולכן אידאלי לעסקים בינוניים וקטנים אשר רוצים ליהנות מהיתרונות מבלי להתחייב לטווח ארוך.

“אדום” מציגה פתרונות ענן מותאמים אישית לעסקים, כולל מעבר ארגונים באופן מלא לענן והטמעה חלקה של הענן בארגון. ההחלטה על מעבר לענן צריכה לקחת בחשבון את המערכות הקיימות כיום בארגון, את הצפי להשקעות ב-IT בעסק, את הצרכים של הארגון, את מטרותיו העסקיות תוך ראייה קדימה וחשיבה אסטרטגית-עסקית.

במקרים מסויימים, מעבר לענן מציג חיסכון של עשרות אחוזים מדי שנה בעלויות ה-IT יחד עם גידול ביעילות, חיסכון בזמן ובכח אדם. התוצאה, במיוחד כשמדובר ב-SMB, ניכרת בשורת הרווח.

האם לעסק שלכם נכון לעבור לענן? התייעצו איתנו – נשמח לספק לכם ייעוץ ראשוני חינם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הטמעה של מערכות ERP בארגון

ארגונים נוקטים פעולות שונות על מנת לייעל את דרכי הפעולה שלהם, ואחת הדרכים לשפר את פעולתו של ארגון היא הטמעת מערכות ERP. כדי שתבינו את הנושא בצורה טובה יותר, ריכזנו עבורכם את מידע מקצועי בנושא הטמעה של מערכות ERP. מה זה מערכת ERP? מערכת ERP (Enterprise Resource Planning System) או […]

מהי מערכת ERP?

למרות שמערכות ה-CRM תופסות בשנים האחרונות את מרכז תשומת הלב הארגונית, Customer Relationship Management הוא רק אחד מהצרכים הרבים הקיימים בארגונים המודרניים. אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני ארגונים כיום, הוא כמות הנתונים הרבה שמייצרות כל אחת מהמחלקות המרכיבות אותם. למעשה, הנתונים עצמם אינם לב הבעיה, אלא היכולת לאגד אותם […]

שירות תחזוקת מחשבים, מה זה כולל?

אין ספק, כי כיום, אין ולו גוף עסקי אחד, בין אם זו חנות קטנה לממכר בדים בדרום הארץ, או ארגון הייטק עתיר-ידע במרכז הארץ, שאיננו עושה שימוש במחשבים. השימוש עשוי להיות במחשב בודד (אולי אפילו מנותק מרשת האינטרנט), המפעיל מספר מצומצם של תוכנות לוקאליות המותקנות בו ומחובר למדפסת מקומית, או […]

שירות השכרת שרתים – מה הוא כולל ומהם היתרונות שלו?

בעידן המודרני חלק ניכר מהעסקים לא יכולים לפעול מבלי להחזיק בשרתים ייעודיים שיספקו את צרכי המחשוב שלהם. שירות השכרת שרתים בא למעשה לענות על הצורך בשירותי מחשוב, תוך התמודדות עם המגבלות והאילוצים הקיימים. כך לדוגמה לא בכל עסק ניתן להקצות חלל לטובת אחסון של שרתים וגם לא תמיד ברור האם […]

שירות אפיון מערכות מידע

מערכות המידע במרבית הארגונים הם הלב הפועם של העסק. החל מרשימת הלקוחות הפעילים, הלידים, וקריאות השירות, כמו גם המידע הרב הנוגע למערכת הנהלת החשבונות ולהתנהלות השוטפת. בעבר, היה מקובל להשתמש בתוכנות מקומיות, שכל אחת מהן מיועדת לביצוע מטלות ספציפיות. היום, שירות אפיון מערכות מידע הוא הכיוון החדש בתחום מערכות המידע […]