fbpx לאתר של Ready
מחשוב ענן
להזמין שרותי מחשוב להזמין שרותי מחשוב
שרותי מחשוב IT לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים / שירותי IT לעסקים


העידן הטכנולוגי בו אנו חיים ומנהלים את עסקינו, מחייב את כל אחד ואחת מאנשי העסקים שבינינו לעשות שימוש מושכל ונכון בפתרונות הטכנולוגיים השונים העומדים לרשותנו, וכל זאת על מנת לאפשר לטכנולוגיה לשרת את העסק אותו אתם מנהלים ולא להיפך.

אנחנו בחברת אדום IT, טכנולוגיה ומערכות בע”מ, מאפשרים לכל סוגי העסקים ליהנות מהיצע פתרונות מרשים, מגוון ואיכותי של שירותי מחשוב שונים כמו גם שירותי IT, המותאמים לכל צרכי המחשוב והעבודה השוטפת והיומיומית של בית העסק. פתרונות השירות המוצעים על ידינו, משלבים בין שירותי מחשוב חכמים ויעילים אשר נועדו בין היתר לצרכי חיסכון במשאבים (זמן, כסף וכוח אדם) לבין פתרונות מחשוב לעסק המותאמים לכל בית עסק באופן פרטני. שירותים אלו מותאמים גם לארגונים גדולים וחברות וגם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.

שירותי מחשוב IT לעסקים המוצעים בחברתינו

1. שירותי מחשוב ענן לעסקים למטרות גיבוי בענן ואחסון מידע וקבצים בחוות שרתים מאובטחת.

2. שירותי IT לעסקים (עליהם נרחיב בהמשך).

3. שירותי ייעוץ בכל הנוגע לתכנון מערכות המחשוב לבית העסק.

4. שירותי תמיכה טכנית לרשתות מחשבים.

5. שירותי יעוץ + ליווי לבחירת מערכת ERP / ספק ולאחר מכן שירותי ניהול פרויקט מצד הלקוח.

6. שירותי תכנון והקמה של תשתיות מחשוב.

ובנוסף לאלה, עוד מגוון רחב של שירותי מחשוב כוללים לחברות ועסקים קטנים בנינוניים וגדולים בהתאמה אישית מלאה.
חשוב לציין כי כל פתרונות השירות המוצעים על ידינו במסגרת שירותי מחשוב לעסקים, מוצעים במסגרת שיטות תשלום שונות המותאמות להיקף השירותים המוצעים על ידינו.

אדום מציגים: שירותי IT לעסקים קטנים וגדולים

ברשימת השירותים המורחבת המוצעת על ידינו בתחום שירותי מחשוב לעסקים, אנחנו בחברת אדום, עוסקים ומתמחים בין היתר במתן שירותי IT לעסקים. בשורות שלפניכם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם אודות שירות זה והיתרונות הנלווים אליו.

פתרונות מחשוב IT  לכל עסק – במה מדובר?

IT הינו ראשי תיבות של INFORMATION THECHNOLOGY (טכנולוגיית מידע) שהיא למעשה טכנולוגיה מתקדמת המשלבת בתוכה את כל היישומים הטכנולוגיים הנדרשים לצרכי אחסון, אחזור וטיפול בנתוני מידע כאלו ואחרים שלמעשה מהווים “ליבת המידע” בכל ארגון, חברה ובית עסק. ה -IT משמשת כיום כטכנולוגיה מעשית לצרכי ניהול המידע השוטף המועבר במערכות המחשב של בית העסק או הארגון, כאשר ניהול המידע כולל בתוכו את כל ההיבטים הנלווים לכך, החל משלב אחסון ועיבוד המידע, דרך העברתו המאובטחת בין המשתמשים והעושים בו שימוש, ועד לגיבוי המידע והגנתו באמצעי סייבר מתקדמים מפני גורמים עוינים חיצוניים (מתקפות האקרים, גניבת מידע וכדומה). חשוב לציין שפתרונות השירות המוצעים במסגרת שירותי IT לעסקים ב-אדום, מותאמים לכל סוגי העסקים (בכל סדר גודל) שפעילותם העסקית מחייבת ניהול מידע.

כמו כן, חשוב לציין ששירותי IT נועדו בין היתר לצרכי אחסון וגיבוי המידע הנחוץ באמצעות שרתים וירטואליים במסגרת מה שמכונה שירותי מחשוב ענן לעסקים. שירות זה מרחיב למעשה את האבטחה המוצעת והקיימת על המידע הוזרם במערכות המחשוב העומדות לרשותכם בארגון, בחברה או בבית העסק, וזאת לצד יתרונות מובהקים נוספים הכוללים בין היתר:

  • פתרונות מחשוב לעסקים בתחום אבטחת המידע וכל זאת במסגרת היכרות מקדימה עם צרכיו של בית העסק בנושא
  • חיסכון משמעותי בכל הנוגע להקמתן של מערכות תשתית, תקשורת ומחשוב הנחוצות לבית העסק
  • פתרונות גיבוי ואחסון במסגרת שירותי מחשוב בענן לעסקים

בנוסף ליתרונות המובהקים של השירות, אצלנו באדום IT, תוכלו להבטיח לעצמכם יתרונות נוספים המבוססים על הידע, ההיכרות והניסיון הרב תחומי שלנו בכל הנוגע למתן פתרונות מחשוב לכל סוגי העסקים.

ברשימת היתרונות הנלווים לשירותי ה-IT המוצעים על ידינו תוכלו למצוא:

  • אפיון מערכות מידע – בהתאם לצרכי הלקוח והתאמת ממצאי האפיון בשלבי הפיתוח וההקמה של מערכת המידע
  • אפשרות למיקור חוץ מקיף ומקצועי – שירותי IT  לעסקים המוצעים על ידינו כוללים פתרון OUTSOURCING מלאים
  • ניהול מקיף ומלא של רשת המחשבים בכל רגע נתון, לרבות טיפול ישיר בתקלות ובעיות שונות על ידי צוות המומחים של חברת אדום
  • פתרונות הדרכה מקיפים לעובדי החברה/ארגון/בית עסק בכל הנוגע לצרכי ניהול המידע
  • עלות חודשית קבועה הניתנת לתכנון מיטבי במסגרת התקציב השנתי של בית העסק

ויתרונות שירות נוספים ההופכים אותנו לחברת שירותי IT לעסקים המובילה בתחומה בישראל.

התייעלות ארגונית וחיסכון כספי – זהו המוטו המלווה אותנו לאורך כל הדרך

מיום הקמתה של חברת אדום בשנת 2005 ועד היום, מייסדי, מנהלי ועובדי החברה שמים דגש מקצועי על התאמה והטמעה של פתרונות מחשוב לעסקים השונים הנמנים ברשימת לקוחותיה, וכל זאת במטרה להוביל להתייעלות ארגונית וחיסכון כספי בקרב לקוחותיה בכל הנוגע לתחום המחשוב.

בחברת אדום תוכלו למצוא את המענה המקיף, המקצועי והרחב ביותר בתחום שירותי המחשוב לעסקים כמו גם פתרונות מחשוב לעסקים. הפתרונות השונים המוצעים על ידי מנהלי ונציגי החברה, נועדו להוביל כל אחד ואחת מביניכם לקדמת הטכנולוגיה המיושמת כיום על ידי העסקים והחברות הגדולים ביותר במשק, וכל זאת ללא קשר לגודלו של בית העסק אותו אתם מנהלים.

מערך מורחב למטרות תמיכה טכנית במחשבים

שירותי מחשוב לעסק המוצעים בחברת אדום כוללים גם מערך מורחב למטרות תמיכה טכנית. מערך זה פועל באזורי פעילות מרכזיים והוא מאפשר לכל סוגי העסקים ליהנות מפתרונות תמיכה במסגרת שירותי תחזוקת מחשבים בבית העסק. לרשותכם מגוון רחב של מסלולי תשלום המותאמים לצרכי בית העסק, כאשר בין יתר המסלולים ניתן למצוא: שירותי תמיכה טכנית על בסיס ריטיינר / בנק שעות / השמת כוח אדם ושירותי HELP DESK הניתנים מרחוק. חשוב לציין, ששירותי התמיכה המוצעים על ידינו, בדומה לכל שירותי המחשוב שלנו, ניתנים על ידי צוותים מנוסים ומיומנים המתמחים בפתרון תקלות ובעיות בזמן אמת.

לפרטים נוספים בנוגע לכל אחד משירותי המחשוב המוצעים על ידינו לעסקים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]

שירותי מחשוב לעסקים
תמיכת מחשבים לחברות
תחזוקת מחשבים
תמיכת מחשבים בהשתלטות מרחוק
תמיכת מחשבים - בהשתלטות מרחוק