שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

הוספה והסרה של פקודות מסרגל הגישה המהירה באופיס 2007

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

הממשק החדש של אופיס 2007 מבוסס על כרטיסיות כלים דינמיות המשתנות בהתאם לסוג הנתונים עליו אנו עובדים. הדרך היחידה המאפשרת לקבע לחצנים מסויימים בהם אנו משתמשים בתדירות גבוהה היא אך ורק באמצעות סרגל הכלים לגישה מהירה, שהינו סטטי ואינו משתנה – בניגוד לרצועת הכלים הדינמית:

סרגל הגישה המהירה

על-מנת להוסיף לחצנים נוספים לסרגל – לחצנים שאנו משתמשים בהם בשכיחות גבוהה – יש ללחוץ על כפתור החץ  שמימין לסרגל הגישה המהירה. ברשימה שתופיע בחרו באפשרות “פקודות נוספות…”. חלון ההתאמה האישית יפתח, החלון כולל שתי רשימות כלים: הרשימה הימנית המכילה את כל הפקודות הזמינות להוספה והרשימה השמאלית בה מופיעות כל הפקודות הנמצאות כרגע בסרגל הכלים לגישה מהירה.

אופן ההוספה של כלים חדשים הוא ע”י בחירה מרשימת הקטגוריות את הקטגוריה שבה נמצאים הלחצנים אותם ברצוננו להוסיף ולחיצת דאבל-קליק על הלחצן הרצוי (או לחיצה על כפתור “הוסף”). לסיום התהליך ושמירת הכלים החדשים שהוספתם בסרגל לחצו על “אישור”.

על-מנת להוסיף לחצנים נוספים לסרגל – לחצנים שאנו משתמשים בהם בשכיחות גבוהה – יש ללחוץ על כפתור החץ כפתור החץ להוספת לחצנים נוספים שמימין לסרגל הגישה המהירה. ברשימה שתופיע בחרו באפשרות “פקודות נוספות…”. חלון ההתאמה האישית יפתח, החלון כולל שתי רשימות כלים: הרשימה הימנית המכילה את כל הפקודות הזמינות להוספה והרשימה השמאלית בה מופיעות כל הפקודות הנמצאות כרגע בסרגל הכלים לגישה מהירה.

אופן ההוספה של כלים חדשים הוא ע”י בחירה מרשימת הקטגוריות את הקטגוריה שבה נמצאים הלחצנים אותם ברצוננו להוסיף ולחיצת דאבל-קליק על הלחצן הרצוי (או לחיצה על כפתור “הוסף”). לסיום התהליך ושמירת הכלים החדשים שהוספתם בסרגל לחצו על “אישור”.

אפשרויות וורד

אפשרות נוספת להוספת פקודות לסרגל הגישה המהירה היא ישירות מרצועת הכלים ע”י בחירת הכרטיסייה המכילה את הפקודות הרצויות להוספה, לחיצה באמצעות קליק ימני על הלחצן הרצוי ובחירה באפשרות “הוסף לסרגל הכלים לגישה מהירה”.

הוסף לסרגל הכלים לגישה מהירה

על מנת להסיר לחצן מסרגל הגישה המהירה יש ללחוץ קליק ימני על הלחצן המיותר בסרגל הגישה המהירה ובחירה באפשרות “הסר מסרגל הכלים לגישה מהירה”.

הסר מסרגל הכלים לגישה מהירה

שימו לב, כי בניגוד לסרגלי הכלים בגרסאות קודמות של אופיס, לא ניתן להוסיף לחצן מסוים יותר מפעם אחת. זהו יתרון – אופיס 2007 מונע מראש היווצרות של לחצנים כפולים ומיותרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]