שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

הוספה והסרה של פקודות מסרגל הגישה המהירה באופיס 2007

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

הממשק החדש של אופיס 2007 מבוסס על כרטיסיות כלים דינמיות המשתנות בהתאם לסוג הנתונים עליו אנו עובדים. הדרך היחידה המאפשרת לקבע לחצנים מסויימים בהם אנו משתמשים בתדירות גבוהה היא אך ורק באמצעות סרגל הכלים לגישה מהירה, שהינו סטטי ואינו משתנה – בניגוד לרצועת הכלים הדינמית:

סרגל הגישה המהירה

על-מנת להוסיף לחצנים נוספים לסרגל – לחצנים שאנו משתמשים בהם בשכיחות גבוהה – יש ללחוץ על כפתור החץ  שמימין לסרגל הגישה המהירה. ברשימה שתופיע בחרו באפשרות “פקודות נוספות…”. חלון ההתאמה האישית יפתח, החלון כולל שתי רשימות כלים: הרשימה הימנית המכילה את כל הפקודות הזמינות להוספה והרשימה השמאלית בה מופיעות כל הפקודות הנמצאות כרגע בסרגל הכלים לגישה מהירה.

אופן ההוספה של כלים חדשים הוא ע”י בחירה מרשימת הקטגוריות את הקטגוריה שבה נמצאים הלחצנים אותם ברצוננו להוסיף ולחיצת דאבל-קליק על הלחצן הרצוי (או לחיצה על כפתור “הוסף”). לסיום התהליך ושמירת הכלים החדשים שהוספתם בסרגל לחצו על “אישור”.

על-מנת להוסיף לחצנים נוספים לסרגל – לחצנים שאנו משתמשים בהם בשכיחות גבוהה – יש ללחוץ על כפתור החץ כפתור החץ להוספת לחצנים נוספים שמימין לסרגל הגישה המהירה. ברשימה שתופיע בחרו באפשרות “פקודות נוספות…”. חלון ההתאמה האישית יפתח, החלון כולל שתי רשימות כלים: הרשימה הימנית המכילה את כל הפקודות הזמינות להוספה והרשימה השמאלית בה מופיעות כל הפקודות הנמצאות כרגע בסרגל הכלים לגישה מהירה.

אופן ההוספה של כלים חדשים הוא ע”י בחירה מרשימת הקטגוריות את הקטגוריה שבה נמצאים הלחצנים אותם ברצוננו להוסיף ולחיצת דאבל-קליק על הלחצן הרצוי (או לחיצה על כפתור “הוסף”). לסיום התהליך ושמירת הכלים החדשים שהוספתם בסרגל לחצו על “אישור”.

אפשרויות וורד

אפשרות נוספת להוספת פקודות לסרגל הגישה המהירה היא ישירות מרצועת הכלים ע”י בחירת הכרטיסייה המכילה את הפקודות הרצויות להוספה, לחיצה באמצעות קליק ימני על הלחצן הרצוי ובחירה באפשרות “הוסף לסרגל הכלים לגישה מהירה”.

הוסף לסרגל הכלים לגישה מהירה

על מנת להסיר לחצן מסרגל הגישה המהירה יש ללחוץ קליק ימני על הלחצן המיותר בסרגל הגישה המהירה ובחירה באפשרות “הסר מסרגל הכלים לגישה מהירה”.

הסר מסרגל הכלים לגישה מהירה

שימו לב, כי בניגוד לסרגלי הכלים בגרסאות קודמות של אופיס, לא ניתן להוסיף לחצן מסוים יותר מפעם אחת. זהו יתרון – אופיס 2007 מונע מראש היווצרות של לחצנים כפולים ומיותרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]