שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

התקנת מערכת ממוחשבת להיכרויות

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

נעים וקל להכיר – שיתוף פעולה בין השדכנית רות פרי וחברת אדום טכנולוגיות להתקנת מערכת ממוחשבת משוכללת וחדשה להיכרויות

השדכנית רות פרי בחרה בחברת “אדום טכנולוגיות ומערכות מידע” על מנת לשדרג ולתכנן בעבורה מערכת מידע ממוחשבת חדשה וייחודית להיכרויות. מערכת המחשוב החדשה, אמורה להחליף את מערכת המידע הקודמת הקיימת אצל פרי.

לדבריו של דוד מלר, מנכ”ל אדום, מערכת המידע הקיימת במשרדה של רות פרי, זקוקה לעידכון מאסיבי. אנו מתכוונים לבנות בעבורה מערכת מידע מיוחדת אשר תאפשר לה לבצע היכרויות על בסיס התאמה ממוחשבת. ובכך, להעניק לה יתרון משמעותי מבחינת תחום העיסוק שלה. המערכת היא ייחודית ונבנית בהתאמה מושלמת לצרכיה ולצרכי צוות המשרד שלה.

עוד הוסיף מלר, כי במקביל לפיתוח המערכת אנו מסבים את כל מערך המחשוב במשרד לסביבה מתקדמת יותר, עם מערכת לניהול לקוחות, מעקב אחר פניות ועוד.

רות פרי ציינה כי בחרה בחברת אדום טכנולוגיות לאחר שקיבלה המלצות חמות מאד ובעיקר בגלל החשיבה הלא שגרתית אותה הוכיח הצוות לכל אורך הדרך, והנכונות להקים משהו חדש, יש מאיין.

אדום טכנולוגיות ומערכות מידע, עוסקת במתן ייעוץ טכנולוגי וניהולי בכל תחומי המחשוב: החל מהגדרת צרכים, דרך הגדרת החזון הטכנולוגי, אסטרטגיות IT, תכנון ארכיטקטורות מערכות מידע – בחירת פתרונות, ניהול פרויקטים, הדרכה והטמעה.