שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר.

אך ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים לחשוב עליהם זה הנושא של שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים. עליכם להבין כי מחשוב ענן הוא קריטי לסטאראפ מכיוון שהוא משפיע על הפריון של הסטארטאפ, על התפוקה שלו ועל הרווחיות שלו. עליכם להבין כי ענן מייעל מאוד את העבודה ומאפשר לסטארטאפ לנהל את ענייניו בצורה הרבה יותר טובה ולכן הענן הוא קריטי להצלחת הסטארטאפ.

איך אבטיח כי אני מקבל שירותי ענן ברמה גבוהה?

אם אתם מקימים סטארטאפ ורוכשים שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הכולל בדרך כלל תמיכת מחשבים, אתם חייבים להבטיח כי הענן יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. לשם ההמחשה עליכם להבטיח כי הענן לא ייתקע אף פעם וזאת עקב החשיבות העצומה שיש לו להתנהלות של הסטארטאפ.

אז איך נבטיח שירותי מחשוב ענן לעסקים ברמה גבוהה? אם כן הדבר תלוי בחברה אשר מוכרת לכם את הענן. עליכם להבין כי ככל שהחברה תהיה יותר טובה כך הענן שלכם יהיה ברמה גבוהה יותר. לכן אנו מציעים לכם לבחור את חברת שירותי הענן בפינצטה וכך להבטיח כי הענן יתפקד בצורה הטובה ביותר שיש וזה יאפשר לכם לנהל את הסטארטאפ כמו שצריך.

מדוע כדאי לקבל שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים מחברה ישראלית?

אם אתם רוצים לקבל שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים כדאי לכם לעבוד אך ורק עם חברה ישראלית. עליכם להבין כי חברה ישראלית מבינה את המנטליות הישראלית ולכן היא תספק פתרונות it וענן ברמה הרבה יותר גבוהה מאשר חברה בחו”ל.

לא רק זאת אלא שבמקרה של תקלה או בעיה חברה ישראלית תגיב הרבה יותר מהר ותגיע אליכם במהירות שיא לעומת חברה מחו”ל אשר תנסה לפתור הכול מרחוק וזה כמובן הרבה יותר מסובך. עוד דבר שאתם צריכים לזכור זה שאם אתם עובדים עם חברה ישראלית אתם תורמים למשק הישראלי ואז הכסף שאתם משלמים לחברה הישראלית והמיסים שהיא משלמת למדינה חוזרים אליכם עקב השקעות הממשלה בצבא, משטרה, תשתיות וחינוך.

אבטחת מידע – הדבר החשוב ביותר בשירותי ענן?

אין ספק כי בתחום של שירותי ענן, הידוע כשירות המעניק פתרונות מחשוב לעסקים בפרט, יש הרבה מאוד דברים חשובים כמו פשטות, ממשק משתמש, מהירות עבודה, יכולת אחסון ועוד. אך לדעתנו הדבר החשוב ביותר בענן זה הנושא של אבטחת מידע. ככל שאבטחת המידע תהיה יותר טובה כך אנו נהיה בטוחים יותר.

לכן כאשר אתם פונים אל חברה בשביל לקבל שירותי ענן כדאי לכם לוודא קודם כל מהי רמת אבטחת המידע בחברה זו. תארו לכם כי אתם עושים שימוש בענן ואז האקר חודר אליו ותבינו איזה נזק יכול להיגרם לחברה שלכם ולכן כה כדאי לכם לוודא כי אבטחת המידע היא ברמה הגבוהה ביותר שיש וכי אף אדם או גוף לא יכול לחדור לענן שלכם.

מדוע לא כדאי לנו לבחור את שירותי הענן הזולים בשוק?

עוד טיפ שאנו רוצים לתת לכם הוא לא לבחור חברת it / הענן הזולה בשוק. אם החברה לוקחת מחירים נמוכים במיוחד זה מעיד על כך כי היא פחות טובה. אתם לא צריכים לעבוד עם החברה היקרה בשוק אך גם לא כדאי לכם לעבוד עם החברה הזולה בשוק וזו עובדה.