שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

שדרוג מערכות המידע של קבוצת נ.ת.מ.

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

אדום טכנולוגיות ומערכות מידע, זכתה במכרז לשדרוג מערכות המידע של קבוצת נ.ת.מ. קבוצת נ.ת.מ – קורלייס המתמחה במתן שירותי יעוץ, תיווך, מחקר וניהול נכסי נדל”ן . 

מכניסים גוון חדש למערכות המידע

אדום טכנולוגיות נבחרה לשדרג את מערכות המידע בקבוצת נ.ת.ם

אדום טכנולוגיות ומערכות מידע, זכתה במכרז לשדרוג מערכות המידע של קבוצת נ.ת.מ. קבוצת נ.ת.מ – קורלייס המתמחה במתן שירותי יעוץ, תיווך, מחקר וניהול נכסי נדל”ן .

במסגרת זו, תבצע אדום סקר מערכות מקיף, גיבוש ארכיטקטורת המחשב המתאימה לחברה, והתאמת מערכות המידע לצרכי הארגון. לאחר מכן, תעסוק בשדרוג התשתיות והטכנולוגיות וכן בהסבת מערכות הליבה של הארגון טכנולוגיה עדכנית.

לדבריו של דוד מלר, מנכ”ל אדום טכנולוגיות, מדובר בפרויקט מאתגר מאד המשלב אינטגרציה של מערכות רבות וממשקים שונים. עוד הוסיף מלר כי בחברות בהן קיים ריבוי משתמשי קצה קיימת חשיבות רבה בבחינת המערכות אחת לתקופה על מנת לבצע התאמה אופטימאלית לצרכים הדינאמיים המתבקשים.

לדבריהם של עדינה קופר חוליו שוץ מנכ”לים משותפים בקבוצת נ.ת.מ ציינו כי בימים בהם הטכנולוגיה הינה כלי שימושי, יש חשיבות רבה בהובלה טכנולוגית. האסטרטגיה שלנו היא להוביל על פני המתחרים שלנו ומערכות המידע המשוכללות יסייעו לנו בכך. בחרנו באדום על מנת שיבצעו את הפרויקט לאחר שבחנו פרויקטים אחרים אותם ביצעו בהצלחה רבה ולאור המוניטין הטוב של החברה. אנו בטוחים כי שיתוף הפעולה יקדם אותנו מאד.

אדום טכנולוגיות ומערכות מידע מתמחה בייעוץ טכנולוגי וניהולי בכל תחומי המחשוב: החל מהגדרת צרכים, דרך הגדרת החזון הטכנולוגי, אסטרטגיות IT, תכנון ארכיטקטורות מערכות מידע – בחירת פתרונות, ניהול פרויקטים, הדרכה והטמעה. החברה מתמחה במתן פתרונות המותאמים לכם באופן אישי ומעניקה ייעוץ והכוונה מקצועית, הכוללים הטמעת תהליכים שייעלו את מערכות המחשוב בחברה.