שירותי מחשוב לעסקים

שירותי ענן לעסקים – לדעת שהמידע שלכם נמצא בידיים טובות

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

שירותי ענן לעסקים – לדעת שהמידע שלכם נמצא בידיים טובות

כל בעל עסק שרוצה להקים אתר לחברה שלו מוכרח לרכוש דומיין ולאחר מכן שרת, שעליו יאוחסן כל המידע. שירותי ענן לעסקים זה משהו שאסור לכם להתפשר עליו, מהסיבה המאוד פשוטה שהמקום שבו יאוחסן האתר שלכם יהיה כמו האבא ואמא של כל המידע שקשור בעסק שלכם.

כל האמור לעיל תקף כמובן גם לאנשים פרטיים שמקימים אתרי אינטרנט ולא רק לחברות. שירותי ענן לחברות הרבה פעמים יהיו משמעותיים יותר, שכן מדובר בהיקף מידע גדול יותר ומעבר לזה, בכספים רבים שמושקעים לטובת האתר שלעסק.

חשוב מאוד לשים לב לגבי השכרת שרתים, שאתם בוחרים רק בשרת שמתאים בדיוק לצרכים ולדרישות של העסק שלכם וכמובן, בשרת שיתמוך באופן המלא, היעיל, האמין והמשתלם באתר שלכם. השאלה היא איך מחליטים במה לבחור?

ייעודי או שיתופי  – במה לבחור?

בגדול יש שני סוגים עיקריים של שרתים אופציונליים והם שרת ייעודי או שיתופי. רוב בעלי העסקים בוחרים לאתר החברה שלהם שרת שיתופי, שמספק טעינה מהירה לאתר ואחסון מידע אמין וטוב. איך זה עובד?

לכל שרת שיתופי יש כמה אלפי אתרים שמשתמשים בו ואם כמות הגולשים באתר שלכם קטנה עד בינונית, סביר מאוד להניח, ששרת שיתופי יספיק כדי לעשות את העבודה.

הבחירה בשרת ייעודי תיעשה לרוב על ידי בעלי עסקים שיש להם אתרים גדולים מאוד עם כמות משתמשים גדולה כל יום.

השרת הייעודי עולה יותר כסף, אבל הוא מאפשר לך שירות אחסון אתרים בלעדי לעסק שלכם, חזק ויציב יותר וכן מאפשר לכמות גולשים גדולה יותר להשתמש באתר, מבלי שחלילה יהיו קריסות של המערכת או טעינה ארוכה.

לא מתפשרים על אחסון אתרים

חשוב שתדעו, שבחירת שירותי ענק לעסק היא קריטית מאוד כדי להבטיח את הצלחת האתר שלכם. אם המידע לא יאוחסן במקום אמין ויציב ומעבר לזה, אם הטעינה של האתר תהיה איטית מידי, בשל שרת לא מספיק איכותי, גולשים שמגיעים לאתר פשוט יעזבו אותו. במצב כזה אתם תפסידו לקוחות פוטנציאליים וחבל.

בנוסף, חשוב מאוד לוודא שהאתר שלכם נטען מכל מכשיר, כלומר שהוא רספונסיבי. וודאו שהשרת שלכם תומך בטעינה מהירה מכל סוג מכשיר, כדי להבטיח שלא משנה מי מהגולשים יגיע לאתר שלכם, הוא יוכל לצפות בו בפשטות ובנוחות.

לישון בראש שקט כשהעסק דופק חלק

בשורה התחתונה, שירותי ענק לעסק שלכם זה עניין שאסור לזלזל בו. כדי לדעת לבחור נכון אם אתם זקוקים לשרת ייעודי או שרת שיתופי ומעבר לזה, באיזו חברה עדיף לכם לבחור, כדאי להתייעץ עם לקוחות נוספים של החברה ולבצע מחקר שוק.

אם העסק שלכם קטן סביר להניח ששרת שיתופי יספיק לכם ובהתאמה להפך. כמובן שחשוב לבחון את טווח המחירים, את מהירות הטעינה ואת כמות המידע והגולשים שאותו שרת מסוגל להכיל. הכל כדי להבטיח שלאתר שלכם תהיה את ההגנה האופטימלית, מה שיבטיח שכולם יוכלו לישון בראש שקט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]