שירותי מחשוב לעסקים

שירותי ענן לעסקים – לדעת שהמידע שלכם נמצא בידיים טובות

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

שירותי ענן לעסקים – לדעת שהמידע שלכם נמצא בידיים טובות

כל בעל עסק שרוצה להקים אתר לחברה שלו מוכרח לרכוש דומיין ולאחר מכן שרת, שעליו יאוחסן כל המידע. שירותי ענן לעסקים זה משהו שאסור לכם להתפשר עליו, מהסיבה המאוד פשוטה שהמקום שבו יאוחסן האתר שלכם יהיה כמו האבא ואמא של כל המידע שקשור בעסק שלכם.

כל האמור לעיל תקף כמובן גם לאנשים פרטיים שמקימים אתרי אינטרנט ולא רק לחברות. שירותי ענן לחברות הרבה פעמים יהיו משמעותיים יותר, שכן מדובר בהיקף מידע גדול יותר ומעבר לזה, בכספים רבים שמושקעים לטובת האתר שלעסק.

חשוב מאוד לשים לב לגבי השכרת שרתים, שאתם בוחרים רק בשרת שמתאים בדיוק לצרכים ולדרישות של העסק שלכם וכמובן, בשרת שיתמוך באופן המלא, היעיל, האמין והמשתלם באתר שלכם. השאלה היא איך מחליטים במה לבחור?

ייעודי או שיתופי  – במה לבחור?

בגדול יש שני סוגים עיקריים של שרתים אופציונליים והם שרת ייעודי או שיתופי. רוב בעלי העסקים בוחרים לאתר החברה שלהם שרת שיתופי, שמספק טעינה מהירה לאתר ואחסון מידע אמין וטוב. איך זה עובד?

לכל שרת שיתופי יש כמה אלפי אתרים שמשתמשים בו ואם כמות הגולשים באתר שלכם קטנה עד בינונית, סביר מאוד להניח, ששרת שיתופי יספיק כדי לעשות את העבודה.

הבחירה בשרת ייעודי תיעשה לרוב על ידי בעלי עסקים שיש להם אתרים גדולים מאוד עם כמות משתמשים גדולה כל יום.

השרת הייעודי עולה יותר כסף, אבל הוא מאפשר לך שירות אחסון אתרים בלעדי לעסק שלכם, חזק ויציב יותר וכן מאפשר לכמות גולשים גדולה יותר להשתמש באתר, מבלי שחלילה יהיו קריסות של המערכת או טעינה ארוכה.

לא מתפשרים על אחסון אתרים

חשוב שתדעו, שבחירת שירותי ענק לעסק היא קריטית מאוד כדי להבטיח את הצלחת האתר שלכם. אם המידע לא יאוחסן במקום אמין ויציב ומעבר לזה, אם הטעינה של האתר תהיה איטית מידי, בשל שרת לא מספיק איכותי, גולשים שמגיעים לאתר פשוט יעזבו אותו. במצב כזה אתם תפסידו לקוחות פוטנציאליים וחבל.

בנוסף, חשוב מאוד לוודא שהאתר שלכם נטען מכל מכשיר, כלומר שהוא רספונסיבי. וודאו שהשרת שלכם תומך בטעינה מהירה מכל סוג מכשיר, כדי להבטיח שלא משנה מי מהגולשים יגיע לאתר שלכם, הוא יוכל לצפות בו בפשטות ובנוחות.

לישון בראש שקט כשהעסק דופק חלק

בשורה התחתונה, שירותי ענק לעסק שלכם זה עניין שאסור לזלזל בו. כדי לדעת לבחור נכון אם אתם זקוקים לשרת ייעודי או שרת שיתופי ומעבר לזה, באיזו חברה עדיף לכם לבחור, כדאי להתייעץ עם לקוחות נוספים של החברה ולבצע מחקר שוק.

אם העסק שלכם קטן סביר להניח ששרת שיתופי יספיק לכם ובהתאמה להפך. כמובן שחשוב לבחון את טווח המחירים, את מהירות הטעינה ואת כמות המידע והגולשים שאותו שרת מסוגל להכיל. הכל כדי להבטיח שלאתר שלכם תהיה את ההגנה האופטימלית, מה שיבטיח שכולם יוכלו לישון בראש שקט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]

שדרוג תשתיות המחשוב בארגון – לא הוצאה, השקעה!

עסקים רבים מתייחסים לרגע שבו צריך להחליף ולשדרג תשתיות מחשוב כאל הוצאה הכרחית במקרה הטוב, או כאל גזירת גורל במקרה הרע. פעמים רבות בניסיון לחסוך, ארגונים מאלתרים פתרונות זמניים, מבצעים שדרוגים טלאי על גבי טלאי ומיישמים פתרונות מקומיים שלטווח הארוך פוגעים בארגון וביכולות המחשוב ולפיכך גם בתוצאות העסקיות ובמטרות העל […]

ניהול סיכוני IT – לא פריווילגיה רק של תאגידי ענק

סיכוני IT הם כל סוג של סיכון עסקי, אשר כרוך בשימוש, בבעלות, בהפעלה או באימוץ טכנולוגיות מידע בארגון. ככאלה, הם רלוונטיים לכל סוגי הארגונים והחברות אשר חשופים אליהם, החל מחברות קטנות ובינוניות ועד לתאגידי ענק. אבל בשטח, ניתן לראות כי ארגונים רבים טומנים את הראש בחול ואינם מגבשים מענה מספק […]

חשיבותו של מנהל מערכות מידע בארגונים SMB

בעידן הנוכחי הטכנולוגיה תופסת מקום משמעותי מאד בארגונים עסקיים וחברות ולא רק, גם עסקים קטנים ובינוניים מתחילים להבין את חשיבות השימוש במערכות ניהול מידע כחלק מהתפתחות עסקית. מערכות המידע מסייעות לארגון להתנהל בצורה יעילה, לבנות אסטרטגיות נכונות ליישום בטווח הקצר והארוך, לשמור על קצב גדילה נכון, ואפילו להיות ההבדל בין […]

הטמעה של מערכות ERP בארגון

ארגונים נוקטים פעולות שונות על מנת לייעל את דרכי הפעולה שלהם, ואחת הדרכים לשפר את פעולתו של ארגון היא הטמעת מערכות ERP. כדי שתבינו את הנושא בצורה טובה יותר, ריכזנו עבורכם את מידע מקצועי בנושא הטמעה של מערכות ERP. מה זה מערכת ERP? מערכת ERP (Enterprise Resource Planning System) או […]