שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

איזו טכנולוגיה מחכה למנהלים ב-2013?

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

2012 הביאה אתה תמורות ושינויים בעולם המחשוב והטכנולוגיה. 2013 צפויה להיות שנת מפנה בדרך בה ארגונים וחברות עושים שימוש בטכנולוגיה והתפקיד שלה במערך העסקי נמצא בעיצומו של שינוי.

האם אתם מוכנים ל-2013

מחר תיכנס לחיינו שנת 2013. שלל סיכומים והערכות כבר התפרסמו על מה היא תביא אתה, אבל אותנו מעניין איך 2013 תשפיע על תחום המחשוב והטכנולוגיה בעסקים. אנחנו מהמרים על 3 מגמות בולטות שמהן אי אפשר יהיה להתעלם בשנה הקרובה והן ישפיעו גם על העסק שלך:

חומרה

בשנת 2012 לראשונה עקפו מכירות הסמארטפונים והטאבלטים את מכירות המחשבים. 2013 שייכת למכשירים הניידים והעתיד בתחום החומרה שייך למובייל. את המהפכה הזו גם העסק שלך ירגיש, אם עדיין לא התחיל להרגיש אותה.

כמי שפוגשים את הטכנולוגיה של מאות עסקים מדי שנה, אנחנו רואים כיצד ניתן למנף את היכולות הגלומות במובייל לייעול עסקי ולקידום אג’נדה אסטרטגית – טכנולוגית.

אנחנו רואים בשטח את החדירה של המכשירים הניידים ואת ההשתלבות שלהם במערך המחשוב של החברה. אנחנו מזהים יתרונות לצד חסרונות, לומדים לאתר מכשולים של אבטחת מידע, נגישות ומידור ומגבשים פתרונות מותאמים לדור הבא של מערך המחשוב העסקי.

ענן

מה לא נאמר על מחשוב ענן? המעבר המואץ שאנחנו רואים בשטח למחשוב ענן הוא תוצאה של מגמה שאי אפשר להתעלם ממנה. השילוב בין יכולות משופרות, זמינות המידע מכל מקום בכל זמן, גמישות והתאמה מושלמת לעסק יחד עם חיסכון אמיתי ומשמעותי בעלויות אחזקה, הופכים את הענן לאופציה אטרקטיבית לעסקים בכל גודל.

אגב, הענן מושפע ומשפיע על המגמה הקודמת עליה דיברנו של כניסת מחשוב נייד. הצורך בנגישות המידע מכל מקום והיכולת לשלוף דאטה מדוייק היא יכולת הכרחית לכיוון אליו מתקדם עולם המחשוב.

לכן, ניתן לצפות שעולם העסקים ימשיך במגמה של מעבר לענן, כשספקיות הענן מצידן יתפרו את חבילת השירותים שמציע הענן לצרכים המדויקים של העסק, להתאמה מושלמת.

טכנולוגיה כשותפה אסטרטגית

יותר ויותר חברות מבינות שהמערך הטכנולוגי שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית והניהולית של החברה. לכן, נמשיך ב-2013 לראות שינוי במעמדו ובתפקידו של מנהל מערכות המידע וחפיפה הולכת וגוברת של ניהול הטכנולוגיה באסטרטגיה הניהולית הכוללת.

“אדום” הובילה את הגישה האינטגרטיבית הזו במהלך השנה החולפת וקראה לה ITBP – IT Business Partner. התוצאות ניכרות בשטח באופן מובהק ומעידות כי ארגונים וחברות שהשכילו לנקוט בגישת ITBP, גייסו את הטכנולוגיה לקידום המטרות העסקיות של הארגון והצליחו להגיע ליעדים האסטרטגים של החברה, תוך התייעלות עסקית, חיסכון כלכלי וגידול בשורת הרווח.

“אדום – אסטרטגיה, טכנולוגיה ומערכות” מאחלת שנה אזרחית טובה ומוצלחת! גם ב-2013 נעמוד לשירותכם עם יכולות גבוהות, שירות בלתי מתפשר ומטרה אחת משותפת – לאפשר לטכנולוגיה לקחת את העסק שלכם הכי רחוק שאפשר!

“אדום” מתמחה בשימוש בטכנולוגיית מידע לצורכי ייעול העסק. פעילותה של “אדום” תפורה ומותאמת אישית לכל עסק ונותנת מענה לצרכים העסקיים-ניהוליים-אסטרטגיים בראיה רחבה ועם מבט קדימה להתייעלות כוללת של העסק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]