שירותי מחשוב לעסקים
הרעיון מאחורי מחשוב הענן

הרעיון הפשוט מאחורי מחשוב ענן

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

מחשוב ענן מאפשר לך להריץ יישומי מחשב דרך האינטרנט, מבלי שתצטרך לקנות, להתקין או לנהל את השרתים שלך. 

מספיק להפעיל את פעולות ה-IT בעסק או החברה שלך עם לא יותר מאשר דפדפן וחיבור לאינטרנט. 

יישומים, מערכות הפעלה, שרתים ומתגי רשת נמצאים כולם מחוץ לטווח הראייה ובתוך הענן המטאפורי, ומנוהלים על ידי ספק מחשוב הענן שלך.

דרך חדשה לעשות עסקים

שירותי מחשוב ענן הופכים את התוכנה הקונבנציונלית על ראשה במספר דרכים:

Overhead נמוך: 

שדרוגים, תחזוקה וניהול המערכת מתרחשים בענן ומנוהלים על ידי הספק, כך שלא תצטרכו לבלות לילות או סופי שבוע בפיקוח על שדרוג גרסה חדשה או שרת שכשל. 

מחקר אחד של אנליסטים בתעשייה מצא שתוכנה עסקית מבוססת ענן עולה 50% פחות מתוכנה מקומית,  במשך תקופה של ארבע שנים עבור חברה של 100 עובדים.

קלות גישה בכל זמן ומכל מקום: 

מחשוב ענן “פועל תמיד”, מה שמקל על הגדלה של העסק שלך ולתמוך בעובדים במיקומים מרוחקים, או לתמוך בצוות מכירות / שירות נייד, מכיוון שאנשים יכולים לגשת לענן בכל עת, 

יום או לילה, מכל דפדפן, שולחן עבודה או מכשיר נייד ברחבי העולם, 24×7.

זמינות גבוהה: 

ארכיטקטורות תוכנת ענן מתוכננות מהיסוד לביצועי רשת מקסימליים, כך שהן מספקות לעיתים קרובות זמינות טובה יותר ברמת האפליקציה מאשר פתרונות מחשוב קונבנציונליים מקומיים. 

לדוגמה, NetSuite מתחייבת לזמינות של 99.5% עבור לקוחותיה, ומספקת אבטחת מידע כגון תאימות ל-PCI DSS שתהיה עלות גזירה להשגה עם תוכנה מקומית.

אבטחה: 

עבור חברות רבות, רמת האבטחה והזמינות, התאוששות מאסון וגיבוי הניתנים על ידי ספק תוכנה כשירות עולה בהרבה על זו שהם יכולים לספק בעצמם. 

NetSuite, למשל, מספקת אבטחת מידע כגון תאימות ל-PCI DSS, שתהיה קשה להשגה עם תוכנה מקומית.

פריסה מהירה: 

ניתן לעבוד עם יישומי ERP, CRM או מסחר אלקטרוני, בקנה מידה מקומי או עולמי, תוך מספר חודשים, במקום בשישה עד 12 החודשים שייקח להתקנה ופתרון בעיות של שרתים ותוכנות קונבנציונליות.

ביצועים אופטימליים: 

הענן מתאים את עצמו לצרכי הביצועים שלך, מקצה באופן דינמי מחזורי שרת בכל פעם ובכל מקום שצריך אותם, ומתכוונן אוטומטית לעליות בעסק שלך.

תמחור מבוסס מנוי: 

התשלום נעשה תוך כדי תנועה, לעתים קרובות על בסיס שנתי, בניגוד למערכות קונבנציונליות שבהן צריך להשקיע השקעה גדולה מראש ברישיונות, חומרה ותוכנה. 

ניתן ליהנות מתזרים מזומנים טוב יותר וגמישות IT גדולה בהרבה.

חיסכון באנרגיה: 

על ידי ביטול הצורך בחומרה מקומית, מחשוב ענן מפחית גם את צריכת החשמל הכוללת בחדר שרתים, מה שיכול לחסוך לעסקים בינוניים יותר 10,000 דולר או יותר בשנה, על פי מחקר השפעת קיימות לאחרונה.

תמיד בשליטה:

והכי חשוב, מחשוב ענן מאפשר לך להתמקד בעסק שלך ולא בתוכנה שלך. אינך צריך להשתמש במשאבי IT יקרי ערך כדי לשמור על מערכות עסקיות בתמיכה בחיים. 

במקום זאת, ניתן לפרוס אותן מחדש כדי להתמקד ביוזמות עסקיות אסטרטגיות יותר, תוך השארת ספק מחשוב הענן שלך לדאוג לגבי מדרגיות, אבטחה, זמן פעולה, תחזוקת יישומים ושדרוגי מערכת.

למדו על על שירותי מחשוב לעסקים – ניתן להיות בטוחים בהוצאת העסק שלך לציבור, או לאזורים חדשים בעולם, מבלי להגדיל את משאבי מחשוב הענן שלך, הודות למרכזי הנתונים ברמה עולמית המסופקים בדרך כלל על ידי ספקי מחשוב ענן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

7 טרנדים המעצבים את מחשוב הענן בשנת 2022

מגמות שלאחר הקורונה נכון לשנת 2022, תחום מחשוב הענן הפך מטכנולוגיה מתפתחת, למשאב IT הכרחי עבור ארגונים ועסקים רבים. הביקוש לענן נמצא במגמת גדילה מתמשכת, ועתיד להתרחב עוד במהלך שנת 2022. מאמר זה מרכז רשימה של 7 מגמות (טרנדים) בתחום מחשוב הענן שכדאי לעקוב אחריהן במהלך שנת 2022: הענן במספרים […]

הרעיון הפשוט מאחורי מחשוב ענן

מחשוב ענן מאפשר לך להריץ יישומי מחשב דרך האינטרנט, מבלי שתצטרך לקנות, להתקין או לנהל את השרתים שלך.  מספיק להפעיל את פעולות ה-IT בעסק או החברה שלך עם לא יותר מאשר דפדפן וחיבור לאינטרנט.  יישומים, מערכות הפעלה, שרתים ומתגי רשת נמצאים כולם מחוץ לטווח הראייה ובתוך הענן המטאפורי, ומנוהלים על […]

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]