שירותי מחשוב לעסקים
הרעיון מאחורי מחשוב הענן

הרעיון הפשוט מאחורי מחשוב ענן

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

מחשוב ענן מאפשר לך להריץ יישומי מחשב דרך האינטרנט, מבלי שתצטרך לקנות, להתקין או לנהל את השרתים שלך. 

מספיק להפעיל את פעולות ה-IT בעסק או החברה שלך עם לא יותר מאשר דפדפן וחיבור לאינטרנט. 

יישומים, מערכות הפעלה, שרתים ומתגי רשת נמצאים כולם מחוץ לטווח הראייה ובתוך הענן המטאפורי, ומנוהלים על ידי ספק מחשוב הענן שלך.

דרך חדשה לעשות עסקים

שירותי מחשוב ענן הופכים את התוכנה הקונבנציונלית על ראשה במספר דרכים:

Overhead נמוך: 

שדרוגים, תחזוקה וניהול המערכת מתרחשים בענן ומנוהלים על ידי הספק, כך שלא תצטרכו לבלות לילות או סופי שבוע בפיקוח על שדרוג גרסה חדשה או שרת שכשל. 

מחקר אחד של אנליסטים בתעשייה מצא שתוכנה עסקית מבוססת ענן עולה 50% פחות מתוכנה מקומית,  במשך תקופה של ארבע שנים עבור חברה של 100 עובדים.

קלות גישה בכל זמן ומכל מקום: 

מחשוב ענן “פועל תמיד”, מה שמקל על הגדלה של העסק שלך ולתמוך בעובדים במיקומים מרוחקים, או לתמוך בצוות מכירות / שירות נייד, מכיוון שאנשים יכולים לגשת לענן בכל עת, 

יום או לילה, מכל דפדפן, שולחן עבודה או מכשיר נייד ברחבי העולם, 24×7.

זמינות גבוהה: 

ארכיטקטורות תוכנת ענן מתוכננות מהיסוד לביצועי רשת מקסימליים, כך שהן מספקות לעיתים קרובות זמינות טובה יותר ברמת האפליקציה מאשר פתרונות מחשוב קונבנציונליים מקומיים. 

לדוגמה, NetSuite מתחייבת לזמינות של 99.5% עבור לקוחותיה, ומספקת אבטחת מידע כגון תאימות ל-PCI DSS שתהיה עלות גזירה להשגה עם תוכנה מקומית.

אבטחה: 

עבור חברות רבות, רמת האבטחה והזמינות, התאוששות מאסון וגיבוי הניתנים על ידי ספק תוכנה כשירות עולה בהרבה על זו שהם יכולים לספק בעצמם. 

NetSuite, למשל, מספקת אבטחת מידע כגון תאימות ל-PCI DSS, שתהיה קשה להשגה עם תוכנה מקומית.

פריסה מהירה: 

ניתן לעבוד עם יישומי ERP, CRM או מסחר אלקטרוני, בקנה מידה מקומי או עולמי, תוך מספר חודשים, במקום בשישה עד 12 החודשים שייקח להתקנה ופתרון בעיות של שרתים ותוכנות קונבנציונליות.

ביצועים אופטימליים: 

הענן מתאים את עצמו לצרכי הביצועים שלך, מקצה באופן דינמי מחזורי שרת בכל פעם ובכל מקום שצריך אותם, ומתכוונן אוטומטית לעליות בעסק שלך.

תמחור מבוסס מנוי: 

התשלום נעשה תוך כדי תנועה, לעתים קרובות על בסיס שנתי, בניגוד למערכות קונבנציונליות שבהן צריך להשקיע השקעה גדולה מראש ברישיונות, חומרה ותוכנה. 

ניתן ליהנות מתזרים מזומנים טוב יותר וגמישות IT גדולה בהרבה.

חיסכון באנרגיה: 

על ידי ביטול הצורך בחומרה מקומית, מחשוב ענן מפחית גם את צריכת החשמל הכוללת בחדר שרתים, מה שיכול לחסוך לעסקים בינוניים יותר 10,000 דולר או יותר בשנה, על פי מחקר השפעת קיימות לאחרונה.

תמיד בשליטה:

והכי חשוב, מחשוב ענן מאפשר לך להתמקד בעסק שלך ולא בתוכנה שלך. אינך צריך להשתמש במשאבי IT יקרי ערך כדי לשמור על מערכות עסקיות בתמיכה בחיים. 

במקום זאת, ניתן לפרוס אותן מחדש כדי להתמקד ביוזמות עסקיות אסטרטגיות יותר, תוך השארת ספק מחשוב הענן שלך לדאוג לגבי מדרגיות, אבטחה, זמן פעולה, תחזוקת יישומים ושדרוגי מערכת.

למדו על על שירותי מחשוב לעסקים – ניתן להיות בטוחים בהוצאת העסק שלך לציבור, או לאזורים חדשים בעולם, מבלי להגדיל את משאבי מחשוב הענן שלך, הודות למרכזי הנתונים ברמה עולמית המסופקים בדרך כלל על ידי ספקי מחשוב ענן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]