שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

מחשוב ענן עם בונוסים חינם

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

הכירו את הפלוס שבענן – היכולת ליהנות ממומחיות נצברת וממשאבים יקרי ערך שאין שום סיכוי להגיע אליהם בחינם בדרך אחרת

מחשוב ענןהמעבר למחשוב ענן מזמן איתן בונוסים ששווים לא מעט כסף לבעלי עסקים, כפועל יוצא מהמעבר לפלטפורמה הטכנולוגית החדשה.

לרוב, השיקול לעבור לענן מונע מרצון לייעל תהליכי עבודה, לאפשר נגישות טובה יותר למידע מכל מקום והצורך לגבש תכנית DRP מסודרת המאפשרת התאוששות קלה ומהירה מאסון תוך גיבוי נתונים ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.

הבונוסים במחשוב ענן

השיקולים הללו אכן צריכים להוביל את בעלי העסקים בהחלטה לעבור לענן, אבל כדאי לדעת שיחד עם המעבר לענן מגיעים בונוסים נוספים שלא חשבתם עליהם ושבסופו של יום, שווים הרבה מאד כסף וגם לא מעט שלוות נפש:

  • נגישות לתוכנות מתקדמות שעלות רכישתן גבוהה אך הן זמינות על הענן.
  • אבטחת מידע מובנית המספקת הגנה גבוהה במיוחד, כחלק מהשירות שמעניק הספק.
  • מומחיות נצברת של הספק, בתחומים של גיבוי, התאוששות ושמירת המידע באופן שוטף וללא עלות נפרדת על ייעוץ. ביצועים ויכולות גבוהים הרבה יותר מכפי שניתן להגיע אליהם לבד – כמעט בכל תחום.
  • שליטה טובה יותר בתקציב ה-IT תוך חיסכון בסעיפים שפעם היו עולים הרבה מאד כסף, כגון הוצאות אחזקה של שרתים, פריסה טכנולוגית בינלאומית או ארצית של החברה במקומות שונים, תקציב צמיחה שעכשיו ניתן לשינוי בקלות תוך דקות ובעלויות מינימאליות ועוד ועוד.

כל אלה, הופכים את המעבר לענן לעניין כלכלי במיוחד – גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.

האם זה הזמן הנכון לעסק שלך לעבור לענן?

אין תשובה אחת גורפת. יכול להיות שכן, ענן הוא פיתרון טכנולוגי פורץ דרך שמאפשר בשנים האחרונות לעסקים רבים להגיע להישגים טובים יותר ומשרת אותם נאמנה. אבל אין עסק אחד דומה עסק שני וצריך לבחון כל עסק בעיניים מקצועיות, תוך הכרת כל החלופות הטכנולוגיות האפשריות, כדי להביא אותו למקום העסקי שבו הוא רוצה להיות.

אדום מגדירה את עצמה כהרבה יותר מאשר חברת מחשוב. אדום היא ה-ITBP – IT Business Partner השותף העסקי-אסטרטגי-טכנולוגי שמאפשר לך, בעל העסק, לישון בשקט בלילה, בידיעה שמערך המחשוב שלך לא רק עובד ללא תקלות – אלא גם עובד חכם כדי להרוויח לך כסף.

איך מערכות המידע יכולות להרוויח לך כסף? באמצעות ייעול תהליכי עבודה, חיסכון במשאבים, תקשורת משופרת, שיפור זמני תגובה, שליפת מידע מהירה ועוד ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]