שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

מנהל מערכות מידע אין-האוס או חברת מחשוב חיצונית? מתלבט? באנו עם תשובות!

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

עסקים רבים, בעיקר בינוניים וקטנים, מתלבטים אם כדאי לשכור אדם שימלא את הפונקציה של מנהל מערכות מידע בחברה, או לשכור את שירותיו של ספק חיצוני, חברת מחשוב, שתיכנס לתפקיד.
קיימים שיקולים לכאן ולכאן, אבל במיוחד כשמדובר על עסקים קטנים ובינוניים, קל מאד לראות את היתרונות העצומים של בחירה בחברת מחשוב חיצונית.
יותר משאבים
לחברת מחשוב טובה גישה מיידית ושוטפת לכל החידושים, הגאדג’טים, הטכנולוגיות, התוכנות והיכולות החדשות ביותר. הן משיגות מחירים טובים כי יש להן יותר כוח קניה, הן מעודכנות באופן שוטף ובאופן כללי, נותנות לך הרבה יותר תמורה בהרבה פחות כסף, מאשר אדם בודד שצריך למצוא פיתרון נקודתי.
יותר זמינות
כשאתה עובד עם חברה, אין חופשים, מחלות, מילואים או סתם תפוקה נמוכה. הזמינות לצרכים שלך היא מלאה עם כוח אדם גדול של טכנאים, אנשי תמיכה ושירות ומענה בכל זמן לכל שאלה. אין מצב בו דברים מתעכבים בגלל עומס או היעדרות של בן אדם יחיד.
יותר ידע
חברת מחשוב רואה עשרות לקוחות בחודש. יש לה ניסיון, מקצועיות וידע מצטבר שפשוט לא יכול להיות לבן אדם אחד. לכן, חברת מחשוב תיתן מענה מהיר יותר, מתפרש על פני תחומים רבים יותר ובאופן כללי מקצועי יותר, מאשר מנהל מערכות מידע.
פחות כסף
חברת מחשוב לא דורשת ממך תנאים סוציאלים, ביטוח מנהלים או פיצויי פיטורין. היא כן עובדת איתך על בסיס שעתי או על בסיס ריטיינר ומוודאת שאתה מקבל תמורה מלאה לכסף שלך. בניגוד לעובד שמקבל את משכורתו, בין אם יש לו עבודה או אין, עם ספק IT אתה יכול להתאים את היקפי העבודה לעומסים בעסק. בהשוואה בין תשלום משכורות לבין תשלום לחברת מחשוב, אין ספק שהרבה יותר כלכלי ומשתלם ללכת על הספק החיצוני.
ראיית-על
עובד של החברה עלול להיות מושפע משיקולים שונים שעשויים לפגוע בעבודה המקצועית. הוא רואה את התפקיד שלו בראיה צרה של נישה מצומצמת ואפילו יושפע מפוליטיקה פנים-ארגונית. חברת מחשוב, לעומת זאת, אם היא טובה, תסתכל על העסק שלך בעיניים של שותפה עסקית. היא תסייע לך ליעל את התפקוד הכולל במבט-על של העסק כולו ותצביע על נקודות לשיפור כחלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת שלה.
כן אבל… כל האמור לעיל מתייחס לחברת מחשוב טובה. שותפה אמיתית ליעדים העסקיים שלך, מקצוענית, אמינה ובאופן כללי, חברה שתיתן לך יחס אישי ותשתמש ביכולות המשופרות שלה בנאמנות של עובד מן המניין.
אנחנו מאמינים שיש דבר כזה!      “אדום” לקחה על עצמה להעניק את כל היתרונות של ספק חיצוני בחוויית שירות ותשומת לב אישית של עובד אין-האוס. פעילותה של “אדום” תפורה ומותאמת אישית לכל עסק ונותנת מענה לצרכים העסקיים-ניהוליים-אסטרטגיים בראיה רחבה, מקצועית, מהירה ואמינה.
מזמינים אתכם לקבל ייעוץ ראשוני חינם! צרו קשר בטלפון: 089700980 או במייל: Info@adom-it.co.il

חפשו אותנו גם בפייסבוק: https://www.facebook.com/adom.it.co.il
ובלינקדאין: http://www.linkedin.com/company/adom—strategy-technology-&-system-ltd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]