שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

מנהל מערכות מידע אין-האוס או חברת מחשוב חיצונית? מתלבט? באנו עם תשובות!

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

עסקים רבים, בעיקר בינוניים וקטנים, מתלבטים אם כדאי לשכור אדם שימלא את הפונקציה של מנהל מערכות מידע בחברה, או לשכור את שירותיו של ספק חיצוני, חברת מחשוב, שתיכנס לתפקיד.
קיימים שיקולים לכאן ולכאן, אבל במיוחד כשמדובר על עסקים קטנים ובינוניים, קל מאד לראות את היתרונות העצומים של בחירה בחברת מחשוב חיצונית.
יותר משאבים
לחברת מחשוב טובה גישה מיידית ושוטפת לכל החידושים, הגאדג’טים, הטכנולוגיות, התוכנות והיכולות החדשות ביותר. הן משיגות מחירים טובים כי יש להן יותר כוח קניה, הן מעודכנות באופן שוטף ובאופן כללי, נותנות לך הרבה יותר תמורה בהרבה פחות כסף, מאשר אדם בודד שצריך למצוא פיתרון נקודתי.
יותר זמינות
כשאתה עובד עם חברה, אין חופשים, מחלות, מילואים או סתם תפוקה נמוכה. הזמינות לצרכים שלך היא מלאה עם כוח אדם גדול של טכנאים, אנשי תמיכה ושירות ומענה בכל זמן לכל שאלה. אין מצב בו דברים מתעכבים בגלל עומס או היעדרות של בן אדם יחיד.
יותר ידע
חברת מחשוב רואה עשרות לקוחות בחודש. יש לה ניסיון, מקצועיות וידע מצטבר שפשוט לא יכול להיות לבן אדם אחד. לכן, חברת מחשוב תיתן מענה מהיר יותר, מתפרש על פני תחומים רבים יותר ובאופן כללי מקצועי יותר, מאשר מנהל מערכות מידע.
פחות כסף
חברת מחשוב לא דורשת ממך תנאים סוציאלים, ביטוח מנהלים או פיצויי פיטורין. היא כן עובדת איתך על בסיס שעתי או על בסיס ריטיינר ומוודאת שאתה מקבל תמורה מלאה לכסף שלך. בניגוד לעובד שמקבל את משכורתו, בין אם יש לו עבודה או אין, עם ספק IT אתה יכול להתאים את היקפי העבודה לעומסים בעסק. בהשוואה בין תשלום משכורות לבין תשלום לחברת מחשוב, אין ספק שהרבה יותר כלכלי ומשתלם ללכת על הספק החיצוני.
ראיית-על
עובד של החברה עלול להיות מושפע משיקולים שונים שעשויים לפגוע בעבודה המקצועית. הוא רואה את התפקיד שלו בראיה צרה של נישה מצומצמת ואפילו יושפע מפוליטיקה פנים-ארגונית. חברת מחשוב, לעומת זאת, אם היא טובה, תסתכל על העסק שלך בעיניים של שותפה עסקית. היא תסייע לך ליעל את התפקוד הכולל במבט-על של העסק כולו ותצביע על נקודות לשיפור כחלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת שלה.
כן אבל… כל האמור לעיל מתייחס לחברת מחשוב טובה. שותפה אמיתית ליעדים העסקיים שלך, מקצוענית, אמינה ובאופן כללי, חברה שתיתן לך יחס אישי ותשתמש ביכולות המשופרות שלה בנאמנות של עובד מן המניין.
אנחנו מאמינים שיש דבר כזה!      “אדום” לקחה על עצמה להעניק את כל היתרונות של ספק חיצוני בחוויית שירות ותשומת לב אישית של עובד אין-האוס. פעילותה של “אדום” תפורה ומותאמת אישית לכל עסק ונותנת מענה לצרכים העסקיים-ניהוליים-אסטרטגיים בראיה רחבה, מקצועית, מהירה ואמינה.
מזמינים אתכם לקבל ייעוץ ראשוני חינם! צרו קשר בטלפון: 089700980 או במייל: Info@adom-it.co.il

חפשו אותנו גם בפייסבוק: https://www.facebook.com/adom.it.co.il
ובלינקדאין: http://www.linkedin.com/company/adom—strategy-technology-&-system-ltd

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]