שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

מערכות המידע במציאות משתנה

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

עולם העסקים מתאפיין בתנאים של חוסר וודאות ושינויים מהירים. ניהול חכם של מערכות המידע מאפשר גמישות מקסימאלית בהתאם לצרכי העסק, תוך חיסכון משמעותי בעלויות.

בעולם העסקים של היום, שם המשחק הוא שינוי. צמיחה, צמצום, פנייה לשווקים חדשים ויכולת להתאים את עצמך למציאות משתנה בתנאים של חוסר וודאות.

ניהול אסטרטגי של הטכנולוגיהניהול אסטרטגי של מערכות המידע

אם שינוי הוא מאפיין של שוק העסקים, מערכות המידע והטכנולוגיה בעסק חייבים לתמוך ולאפשר גמישות והסתגלות מהירה לכל שינוי שכזה. בין אם מדובר בפנייה לשווקים חדשים, בכניסה לתחומים חדשים, בצרכים חדשים של העסק, בצמיחה מהירה או דווקא בצמצום.

מערכות המידע בהקשר הזה הן לא רק כלי להשגת היעדים של העסק. ניהול אסטרטגי חכם של הטכנולוגיה בעסק יצפה צרכים עתידיים ויבסס את היכולת של העסק להשתנות בקלות, תוך השקעת משאבים מינימאליים: הן כספיים, הן בתשתיות, הן בכוח אדם והן בשינוי תהליכי עבודה וטלטלה ארגונית.

מחשוב ענן

אחד הכלים המדוברים ביותר אשר מאפשר לחברה להתגמש, להשתנות ולצרוך טכנולוגיה תואמת לשלב העסקי שלה בכל רגע נתון הוא מחשוב ענן. לא בכדי מדובר באחד הכלים הצומחים והמהפכניים ביותר שמציג עולם המחשוב בשנים האחרונות.

הענן מאפשר לבעל עסק גישה מותאמת אישית לטכנולוגיה, לשרתים, תוכנה ואמצעי ניהול מתקדמים אשר בעבר היו דורשים השקעה כלכלית עצומה. בעידן הענן, ניתן לצרוך טכנולוגיה מבלי לרכוש אותה ומבלי להשקיע בתשתית יקרה. חשוב יותר, ניתן בזמן תגובה אפסי להגדיל או להקטין נפחי אחסון, לקבל גישה ליישומים חדשים ולהתגמש באופן מלא לפי צרכי העסק הייחודיים. מקסימום ערך במינימום סיכון, תפור למידות העסק.

השגת מטרות החברה

לכן, כשאנחנו עובדים עם לקוח במסגרת ITBP – IT Business Partner, אנחנו תמיד בוחנים את החלופות שישיגו את המטרות האסטרטגיות והעסקיות של החברה לטווח ארוך.

פעמים רבות, אנחנו מציעים להם פתרון של שירותי ענן מותאמים אישית, כדי להיות ערוכים לשינויים תכופים. אדום מאפשרת שירות כולל של הכל במקום אחד. מערכת קלילה ואינטואיטיבית לתפעול של רשת פנימית על שרת, תשלום על פי נפח שימוש וכמובן תמיכה מקצועית כמו שרק אנחנו יודעת לתת.

המסר שלנו לבעלי עסקים: לא צריך לפחד משינוי, צריך להתכונן אליו. כי כשההלימה בין הטכנולוגיה לצרכים העסקיים מושלמת, העסק יעיל יותר, חוסך יותר וצומח במהירות. מחשוב ענן זו רק דוגמה אחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]