שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

מערכות המידע במציאות משתנה

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

עולם העסקים מתאפיין בתנאים של חוסר וודאות ושינויים מהירים. ניהול חכם של מערכות המידע מאפשר גמישות מקסימאלית בהתאם לצרכי העסק, תוך חיסכון משמעותי בעלויות.

בעולם העסקים של היום, שם המשחק הוא שינוי. צמיחה, צמצום, פנייה לשווקים חדשים ויכולת להתאים את עצמך למציאות משתנה בתנאים של חוסר וודאות.

ניהול אסטרטגי של הטכנולוגיהניהול אסטרטגי של מערכות המידע

אם שינוי הוא מאפיין של שוק העסקים, מערכות המידע והטכנולוגיה בעסק חייבים לתמוך ולאפשר גמישות והסתגלות מהירה לכל שינוי שכזה. בין אם מדובר בפנייה לשווקים חדשים, בכניסה לתחומים חדשים, בצרכים חדשים של העסק, בצמיחה מהירה או דווקא בצמצום.

מערכות המידע בהקשר הזה הן לא רק כלי להשגת היעדים של העסק. ניהול אסטרטגי חכם של הטכנולוגיה בעסק יצפה צרכים עתידיים ויבסס את היכולת של העסק להשתנות בקלות, תוך השקעת משאבים מינימאליים: הן כספיים, הן בתשתיות, הן בכוח אדם והן בשינוי תהליכי עבודה וטלטלה ארגונית.

מחשוב ענן

אחד הכלים המדוברים ביותר אשר מאפשר לחברה להתגמש, להשתנות ולצרוך טכנולוגיה תואמת לשלב העסקי שלה בכל רגע נתון הוא מחשוב ענן. לא בכדי מדובר באחד הכלים הצומחים והמהפכניים ביותר שמציג עולם המחשוב בשנים האחרונות.

הענן מאפשר לבעל עסק גישה מותאמת אישית לטכנולוגיה, לשרתים, תוכנה ואמצעי ניהול מתקדמים אשר בעבר היו דורשים השקעה כלכלית עצומה. בעידן הענן, ניתן לצרוך טכנולוגיה מבלי לרכוש אותה ומבלי להשקיע בתשתית יקרה. חשוב יותר, ניתן בזמן תגובה אפסי להגדיל או להקטין נפחי אחסון, לקבל גישה ליישומים חדשים ולהתגמש באופן מלא לפי צרכי העסק הייחודיים. מקסימום ערך במינימום סיכון, תפור למידות העסק.

השגת מטרות החברה

לכן, כשאנחנו עובדים עם לקוח במסגרת ITBP – IT Business Partner, אנחנו תמיד בוחנים את החלופות שישיגו את המטרות האסטרטגיות והעסקיות של החברה לטווח ארוך.

פעמים רבות, אנחנו מציעים להם פתרון של שירותי ענן מותאמים אישית, כדי להיות ערוכים לשינויים תכופים. אדום מאפשרת שירות כולל של הכל במקום אחד. מערכת קלילה ואינטואיטיבית לתפעול של רשת פנימית על שרת, תשלום על פי נפח שימוש וכמובן תמיכה מקצועית כמו שרק אנחנו יודעת לתת.

המסר שלנו לבעלי עסקים: לא צריך לפחד משינוי, צריך להתכונן אליו. כי כשההלימה בין הטכנולוגיה לצרכים העסקיים מושלמת, העסק יעיל יותר, חוסך יותר וצומח במהירות. מחשוב ענן זו רק דוגמה אחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]