שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

7 סיבות טובות לעבור למחשוב ענן

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

האם מהפכת הענן מתאימה גם לעסק שלך?

כולם יודעים שמחשוב כענן הוא תחום צומח, אבל בתחום העסקים הבינוניים והקטנים הוא צומח במיוחד הודות ליתרונות שהוא מציג בפני בעלי SMB.

כולם מדברים עליו ובצדק, אבל בעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים ליהנות מיתרונותיו יותר מכל מגזר אחר. אם אתם שוקלים לעבור לענן, הנה כמה סיבות טובות מדוע לעשות זאת:

 1. נגישות
  מעבר לענן מאפשר גישה לנתוני העסק שלכם מכל מקום. כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט. האפשרויות בלתי מוגבלות, כמו גם הגמישות והיצירתיות בכל הקשור למיקום המשרד שלכם, כשאתם מוגבלים במקום, בכל אדם או אם אתם מפעילים מספר סניפים, חנויות או מוקדים הדורשים תקשורת ביניהם.
 2. שדרוגים אוטומטיים
  אם אתם עומדים בפני השקעה ושדרוג המערכות שלכם, שווה לשקול לעבור לענן. הענן משחרר אתכם מהתעסקות בהתקנות ובשדרוגים, מבטיח לכם עדכון מתמיד וחיסכון עצום בכח אדם, בזמן ובתחזוקה של מערכות. הכל מתבצע אוטומטית. כל זאת, בנוסף לזריזות, ליכולות משופרות ולביצועים הטובים שמגיעים יחד עם החבילה באופן מובנה.
 3. חיסכון בציוד
  כשמידע נמצא בענן, אין צורך ברכישת ציוד מיותר, באחסון, בתחזוק שרתים או אפילו במשרדים פיזיים. כשאין רכוש פיזי, אין חשש שהוא ינזק, יגנב או יאבד באיזו דרך.
 4. גיבוי מידע
  71% מהעסקים הקטנים אינם שורדים במקרה של אבדן מידע. בענן המידע שלכם מגובה באופן מושלם, נגיש מכל מחשב חלופי ומאפשר לעסק שלכם להתאושש גם במקרה ואירע אסון.
 5. אבטחת מידע
  שקט נפשי בידיעה שהמידע מאובטח בטכנולוגיות החדישות ביותר.
 6. כלים, תוכנות ואפשרויות ניהול מידע ללא עלות
  ענן מאפשר נגישות לכלים שבלעדיו עולים ממון רב ואינם זמינים למרבית העסקים הקטנים והבינוניים. היכולת לשלוף ולאתר מידע קלה ויעילה יותר ולכן חוסכת זמן ואנרגיות ולכן ניהול העסק כולו קל ויעיל יותר.
 7. תפור אישית למידות העסק ומאפשר גמישות בתנאי אי-וודאות
  ענן מאפשר להגדיל או להקטין בתוך שניות את נפח האחסון ולכן אידאלי לעסקים בינוניים וקטנים אשר רוצים ליהנות מהיתרונות מבלי להתחייב לטווח ארוך.

“אדום” מציגה פתרונות ענן מותאמים אישית לעסקים, כולל מעבר ארגונים באופן מלא לענן והטמעה חלקה של הענן בארגון. ההחלטה על מעבר לענן צריכה לקחת בחשבון את המערכות הקיימות כיום בארגון, את הצפי להשקעות ב-IT בעסק, את הצרכים של הארגון, את מטרותיו העסקיות תוך ראייה קדימה וחשיבה אסטרטגית-עסקית.

במקרים מסויימים, מעבר לענן מציג חיסכון של עשרות אחוזים מדי שנה בעלויות ה-IT יחד עם גידול ביעילות, חיסכון בזמן ובכח אדם. התוצאה, במיוחד כשמדובר ב-SMB, ניכרת בשורת הרווח.

האם לעסק שלכם נכון לעבור לענן? התייעצו איתנו – נשמח לספק לכם ייעוץ ראשוני חינם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]