שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

7 סיבות טובות לעבור למחשוב ענן

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

האם מהפכת הענן מתאימה גם לעסק שלך?

כולם יודעים שמחשוב כענן הוא תחום צומח, אבל בתחום העסקים הבינוניים והקטנים הוא צומח במיוחד הודות ליתרונות שהוא מציג בפני בעלי SMB.

כולם מדברים עליו ובצדק, אבל בעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים ליהנות מיתרונותיו יותר מכל מגזר אחר. אם אתם שוקלים לעבור לענן, הנה כמה סיבות טובות מדוע לעשות זאת:

 1. נגישות
  מעבר לענן מאפשר גישה לנתוני העסק שלכם מכל מקום. כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט. האפשרויות בלתי מוגבלות, כמו גם הגמישות והיצירתיות בכל הקשור למיקום המשרד שלכם, כשאתם מוגבלים במקום, בכל אדם או אם אתם מפעילים מספר סניפים, חנויות או מוקדים הדורשים תקשורת ביניהם.
 2. שדרוגים אוטומטיים
  אם אתם עומדים בפני השקעה ושדרוג המערכות שלכם, שווה לשקול לעבור לענן. הענן משחרר אתכם מהתעסקות בהתקנות ובשדרוגים, מבטיח לכם עדכון מתמיד וחיסכון עצום בכח אדם, בזמן ובתחזוקה של מערכות. הכל מתבצע אוטומטית. כל זאת, בנוסף לזריזות, ליכולות משופרות ולביצועים הטובים שמגיעים יחד עם החבילה באופן מובנה.
 3. חיסכון בציוד
  כשמידע נמצא בענן, אין צורך ברכישת ציוד מיותר, באחסון, בתחזוק שרתים או אפילו במשרדים פיזיים. כשאין רכוש פיזי, אין חשש שהוא ינזק, יגנב או יאבד באיזו דרך.
 4. גיבוי מידע
  71% מהעסקים הקטנים אינם שורדים במקרה של אבדן מידע. בענן המידע שלכם מגובה באופן מושלם, נגיש מכל מחשב חלופי ומאפשר לעסק שלכם להתאושש גם במקרה ואירע אסון.
 5. אבטחת מידע
  שקט נפשי בידיעה שהמידע מאובטח בטכנולוגיות החדישות ביותר.
 6. כלים, תוכנות ואפשרויות ניהול מידע ללא עלות
  ענן מאפשר נגישות לכלים שבלעדיו עולים ממון רב ואינם זמינים למרבית העסקים הקטנים והבינוניים. היכולת לשלוף ולאתר מידע קלה ויעילה יותר ולכן חוסכת זמן ואנרגיות ולכן ניהול העסק כולו קל ויעיל יותר.
 7. תפור אישית למידות העסק ומאפשר גמישות בתנאי אי-וודאות
  ענן מאפשר להגדיל או להקטין בתוך שניות את נפח האחסון ולכן אידאלי לעסקים בינוניים וקטנים אשר רוצים ליהנות מהיתרונות מבלי להתחייב לטווח ארוך.

“אדום” מציגה פתרונות ענן מותאמים אישית לעסקים, כולל מעבר ארגונים באופן מלא לענן והטמעה חלקה של הענן בארגון. ההחלטה על מעבר לענן צריכה לקחת בחשבון את המערכות הקיימות כיום בארגון, את הצפי להשקעות ב-IT בעסק, את הצרכים של הארגון, את מטרותיו העסקיות תוך ראייה קדימה וחשיבה אסטרטגית-עסקית.

במקרים מסויימים, מעבר לענן מציג חיסכון של עשרות אחוזים מדי שנה בעלויות ה-IT יחד עם גידול ביעילות, חיסכון בזמן ובכח אדם. התוצאה, במיוחד כשמדובר ב-SMB, ניכרת בשורת הרווח.

האם לעסק שלכם נכון לעבור לענן? התייעצו איתנו – נשמח לספק לכם ייעוץ ראשוני חינם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]