שירותי מחשוב לעסקים

ERP – מנוע צמיחה לעסק

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

ERPהפנים הפחות פוטוגניות של הצלחת הארגון, היא האתגרים וההתמודדויות עם נושאים חדשים והצורך לתת מענה כשמערכות המידע הקיימות כבר לא משרתות את הארגון בצורה אופטימאלית.

הנטייה הטבעית של רוב הארגונים היא לדבוק בהרגל ובעבודה עם מערכות קיימות ולדחות הטמעה של מערכות חדשות מתוך חשש משינוי. כשמדובר על מערכות ERP החששות גדולים במיוחד וחוצים את שדרות הארגון – הנהלה ועובדים כאחד.

אבל כשהטיימינג נכון, הצורך קיים והביצוע חכם, אותו שינוי מאיים כל כך, הופך למנוע הצמיחה הגדול ביותר של החברה ומאפשר הזדמנות לפרוץ קדימה, כפי שלא התאפשר בעבר.

איך עוברים חכם ל-ERP?

מתכננים – חשיבה מקדימה, מקצועית ומקיפה הן ברמה האסטרטגית-ניהולית והן ברמת הביצוע על צרכים, תוצאות, לוחות זמנים, משאבים, קבוצות עבודה וניהול השינוי הארגוני.

מתאימים את השינוי לארגון. לכל ארגון צרכים ייחודיים משלו, מתודולוגיית הטמעה אחרת שמתאימה לו, לוחות זמנים שונים ותרבות ארגונית שיש לתת עליה את הדעת. לכן, יש לתפור את השינוי למידותיו המדויקות של הארגון, על מנת שיצליח להשיג את המטרות בהטמעת מערכת ERP.

להבין את הגורם האנושי – במיוחד בפרויקטים כגון ERP, מוכנות בקרב כוח האדם היא קריטית להצלחתו. על מנהיגות, ניהול השינוי והנעה נכונה של העובדים בתוכו יכול לקום וליפול הפרויקט כולו. לכן יש לשים דגש מיוחד על מנהיגות וניהול חזק וברור של הפרויקט, שיתוף ושקיפות העובדים תוך יצירת מאמץ משותף, הדרכה יעילה ויצירת תרבות ארגונית של מוכנות לאמץ את השינוי.

הבנה של השפעת ההטמעה של מערכת ERP בארגון מבחינת מבנה ארגוני, תרבות ארגונית, תהליכים וכוח אדם, יאפשרו ליצור מראש תכנית חכמה ויעילה להטמעת המערכת, להצלחה, ליעילות ולהשגת המטרות העסקיות ארוכות הטווח של הארגון.

“אדום” מתמחה בהטמעה חכמה של מערכות ERP, ומתמחה בשימוש בטכנולוגיית מידע לצרכי ייעול, בייעוץ ובניהול מתקדם של מערכות מידע. פעילותה של “אדום” תפורה ומותאמת אישית לכל חברה ונותנת מענה לצרכים העסקיים-ניהוליים-אסטרטגיים בראיה רחבה ועם מבט קדימה להתייעלות כוללת של הארגון כולו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]