שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

מגמות מחשוב ב-2016

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

מחשוב ענן ותפקיד המנמ"רשנת 2016 נפתחה בקול תרועה רמה. הסקטור העסקי מתמודד עם מציאות לא ברורה, במציאות כלכלית תנודתית, במציאות בטחונית שיכולה להפוך בכל רגע לתבערה ועם הרבה חששות ממה שצופנת 2016 עבור העסק.

החדשות הטובות הן שהתנהלות חכמה בתחום המחשוב יכולה למזער סיכונים, לייעל תהליכים ולעמוד לצדכם להשגת המטרות העסקיות לשנת 2016.

אילו מגמות בולטות נראה השנה בתחום המחשוב לעסקים וכיצד ניתן להשתמש בהן אצלכם בעסק?

חכם יותר, לביש יותר ואינטראקטיבי

חברות הטכנולוגיה לא מוותרות ועמלות כל הזמן על “הדבר הבא” כשהכיוון הוא שדרוג והתייעלות באמצעות יכולות חכמות ומחשוב לביש.

  • יכולות חכמות באות לידי ביטוי ביכולת של מכונות ומכשירים לתקשר אחד עם השני, בשיפור תהליכי אוטומציה, במניעת טעויות אנוש ובחיסכון במשאבים.
  • טכנולוגיות של מחשוב לביש מספקות יותר מידע לאורך ולרוחב הארגון ומאפשרות בקרה, מעקב והתייעלות כמעט בכל אספקט של החברה.
  • אינטראקטאיביות היא חלק בלתי נמנע מההתקדמות עמוק יותר ויותר לתוך הדיגיטל ולתוך ארגון של שיתוף מידע בזמן אמת. היכולת להסיק מסקנות מיידיות מספקת יתרון תחרותי ומאפשרת להגיב עם התאמה מהירה של מוצרים ושל שירותים, תוך מתן מענה לנושאים תפעוליים ובטיחותיים.

מחשוב ענן – הדור הבא

בשנת 2016 מהפכת הענן בעסקים כבר הושלמה, כעת היא משתכללת ומשתדרגת כשהנחת המוצא היא לא האם אתם בענן, אלא איך אתם בענן.

מחשוב ענן לא רק משנה את התשתית העסקית אלא יוצר הזדמנויות חדשות והופך את המידע למרכז העסק. הוא מאפשר לא רק לאחסן, אלא גם להנגיש, לעבד, לנתח נתונים, להסיק מסקנות ולפעול בהתאם להן בזמן אמת תוך שינוי מהותי של העשייה העסקית.

הענן מספק יותר גמישות בד בבד עם עלויות תפעול נמוכות יותר. אבל המשמעות שלו כבר מזמן לא רק בחיסכון הכספי, אלא בשינוי התודעתי שהוא מייצר. האפשרות לעבור ממדיניות ארגונית של מכירת מוצר, למדיניות ארגונית של אספקת שירות/מוצר לפי דרישה תוך יכולת גמישה ומותאמת אישית, היא תולדה של יכולות חדשות שמאפשר הענן, כמו גם של השינוי החשיבתי שזולג מהטכנולוגיה אל החשיבה העסקית בכלל.

ניהול אבטחת מידע

על פי מחקר שפורסם בחודש שעבר, עלות נזקי פשעי סייבר עלתה בכ-19 אחוזים בשנת 2015, מה שאומר שלא רק שפשעי הסייבר גברו בהיקפם, הם גם השתכללו וגובים מחיר יותר ויותר כבר מעסקים ברחבי העולם.

אל מול המציאות הזו, כבר לא מספיק להתייחס לתחום אבטחת המידע כלאחר יד ויש לנהל אותו בצורה חכמה על מנת למנוע נזקים לארגון. ארגונים צריכים תגובה מהירה, אחסון מידע חכם תוך הגנה מקסימאלית על פרטיות, במיוחד של מידע אישי ורבדים שונים של הגנה.

חשוב לתת עדיפות ברורה בסדרי העדיפויות הארגוניים לתחום זה, במשאבים, בנהלים, באוטומאציה של תהליכים בתחום אבטחת המידע ובהדרכה.

אין ספק כי 2016 עומדת להביא איתה הרבה אתגרים.

“אדום” עומדת לרשותכם עם כלים טכנולוגים מתקדמים, ידע, היכרות עמוקה של הפתרונות בשוק ויכולת יקרת-ערך לתת מענה טכנולוגי לצרכים האסטרטגיים של הארגון במטרה להשיג את יעדיו העסקיים.

רוצים להפוך את שנת 2016 לשנה עסקית מוצלחת במיוחד?

נשמח לעמוד לצדכם!

לייעוץ ראשוני חינם! צרו קשר: 052-366-1037

או במייל: https://adom-it.co.il/ , info@adom-it.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הטמעה של מערכות ERP בארגון

ארגונים נוקטים פעולות שונות על מנת לייעל את דרכי הפעולה שלהם, ואחת הדרכים לשפר את פעולתו של ארגון היא הטמעת מערכות ERP. כדי שתבינו את הנושא בצורה טובה יותר, ריכזנו עבורכם את מידע מקצועי בנושא הטמעה של מערכות ERP. מה זה מערכת ERP? מערכת ERP (Enterprise Resource Planning System) או […]

מהי מערכת ERP?

למרות שמערכות ה-CRM תופסות בשנים האחרונות את מרכז תשומת הלב הארגונית, Customer Relationship Management הוא רק אחד מהצרכים הרבים הקיימים בארגונים המודרניים. אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני ארגונים כיום, הוא כמות הנתונים הרבה שמייצרות כל אחת מהמחלקות המרכיבות אותם. למעשה, הנתונים עצמם אינם לב הבעיה, אלא היכולת לאגד אותם […]

שירות תחזוקת מחשבים, מה זה כולל?

אין ספק, כי כיום, אין ולו גוף עסקי אחד, בין אם זו חנות קטנה לממכר בדים בדרום הארץ, או ארגון הייטק עתיר-ידע במרכז הארץ, שאיננו עושה שימוש במחשבים. השימוש עשוי להיות במחשב בודד (אולי אפילו מנותק מרשת האינטרנט), המפעיל מספר מצומצם של תוכנות לוקאליות המותקנות בו ומחובר למדפסת מקומית, או […]

שירות השכרת שרתים – מה הוא כולל ומהם היתרונות שלו?

בעידן המודרני חלק ניכר מהעסקים לא יכולים לפעול מבלי להחזיק בשרתים ייעודיים שיספקו את צרכי המחשוב שלהם. שירות השכרת שרתים בא למעשה לענות על הצורך בשירותי מחשוב, תוך התמודדות עם המגבלות והאילוצים הקיימים. כך לדוגמה לא בכל עסק ניתן להקצות חלל לטובת אחסון של שרתים וגם לא תמיד ברור האם […]

שירות אפיון מערכות מידע

מערכות המידע במרבית הארגונים הם הלב הפועם של העסק. החל מרשימת הלקוחות הפעילים, הלידים, וקריאות השירות, כמו גם המידע הרב הנוגע למערכת הנהלת החשבונות ולהתנהלות השוטפת. בעבר, היה מקובל להשתמש בתוכנות מקומיות, שכל אחת מהן מיועדת לביצוע מטלות ספציפיות. היום, שירות אפיון מערכות מידע הוא הכיוון החדש בתחום מערכות המידע […]