שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

הזמן הנכון לעבור למחשוב ענן

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

חדש באדום: ענן בהתאמה אישית

כולם מדברים על מהפכת הענן. אדום החלה להציע שירותי ענן מתקדמים ומותאמים אישית, במערכת קלילה ופשוטה הכוללת את הצרכים המדויקים של העסק וניתנת לגישה מכל מקום, בכל זמן. התחברות מאובטחת מכל מקום, גיבוי לכל המידע ותמיכה כמו שרק אדום יודעים לתת.

היתרונות ברורים: גמישות מלאה לצרכי העסק בהתאמה אישית, משלמים אך ורק על השירותים שצורכים, רישוי עדכני בשווי מאות ואלפי דולרים וחיסכון בעלויות משרד.

אין ספק שענן הוא עתיד המחשוב. אבל האם זה הזמן הנכון לעבור לענן? הנה כמה שאלות שעליך לשאול את עצמך כדי להבין אם כדאי לבצע את הצעד הזה דווקא עכשיו. אם ענית על אחת מהן “כן”, כדאי לך לשקול ברצינות את האפשרויות שטמונות עבורך בענן:

 1. האם העסק שלך עומד בפני שדרוג תשתיות?
  אם כן, כדאי לך לשקול ברצינות מעבר לענן, שיכול לחסוך לך הרבה כסף בהשקעה בתשתיות, מאפשר לך לשדרג את יכולות המחשבים בעסק (זיכרון, מעבד, מהירות…), לייעל את העבודה ולתת לעסק שלך הרבה מעבר לחיסכון הכספי.
 2. האם אתה הולך להשקיע הרבה כסף בבת אחת במהלך מחשובי?
  בין אם רכישת תוכנות, גיבויים, אבטחת מידע, או אולי אפילו הרחבת המשרד ורכישת מחשבים חדשים, לפעמים מעבר לענן יכול לייתר את הצורך בכל אלה תוך מתן פתרונות יצירתיים, אפקטיביים וחסכוניים במיוחד.
 3. האם העובדים שלך ממוקמים במקומות שונים?
  ענן מאפשר לכולם לעבוד בסטנדרט אחיד, תוך נגישות מלאה לכל החומרים ושליטה מלאה שלך, בעל העסק, על התכנים, על תהליכי העבודה, על אבטחת מידע ועל תקשורת פנימית אפקטיבית.
 4. האם אתה מוטרד מנושאים של גיבוי ואבטחת מידע?
  שירותי הענן של אדום שומרים על המידע שלך באופן קבוע, ללא עלויות נפרדות, באמצעות הפרוטוקולים והטכנולוגיות המובילות בתחום, כך שאפשר לישון בשקט.
 5. האם אתה רוצה ליישם וירטואליזציה בעסק, אבל חושש מרכישת שרת?
  אתה צודק! עסקים רבים מגלים מאוחר מדי, שהם לא משתמשים בכל הפונקציות של השרת והעלויות הגבוהות של המהלך ירדו לטימיון. ענן בהתאמה אישית מאפשר לך לרכוש חלק משרת, בדיוק לפי הצרכים שלך, לעטוף אותו בפיירוול – חומות הגנה מאובטחות, ולשלם סכום חודשי קבוע (ונמוך יחסית) רק עבור השירותים שהעסק שלך צריך.
  הגמישות של הענן מאפשרת לך להרחיב בקלות ובמהירות את נפח האחסון כשתזדקק לו, כך ששדרוג תשתיות הוא עניין של לחיצת כפתור.

הצורך במתן שירותי ענן בהתאמה אישית עלה מהשטח. כשותפים האסטרטגיים של לקוחותינו במסגרת מדיניות ITBP, ראינו כיצד ניתן להשתמש בפתרון זה על מנת להגיע ליעדים הניהוליים של לקוחותינו: לחיסכון כספי, לייעול תהליכים, לראש שקט יותר בכל מה שנוגע למערכות מידע בארגון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]