שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

התאימו את מערכת המחשוב לעסק

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

יצירת חיבור מתאים בין טכנולוגיות המידע לליבה העסקית

בחברת אדום יודעים להסתכל בראייה מערכתית עסקית, ולאבחן מה ייתן לעסק את התועלת העסקית הגבוהה ביותר, מבלי לחרוג ממסגרת התקציב. כל רכישה, או שדרוג, של ציוד ותוכנה מכוונת כך שהעסק ינצל את מלוא ההשקעה שביצע. אנחנו מייעלים את יחידת המחשוב, כך שתיתן תועלת עסקית, כמו שמצופה מיחידת המחשוב של ארגון גדול, אבל בתקציב שמתאים למגזר ה – SMB.

אדום משמשת לארגון כנקודת קשר בכל נושאי המחשוב, והיא מספקת שירותי ייעוץ, תמיכה ותחזוקה של תחנות עבודה, שרתים ורשתות מחשבים ארגוניות. היא מלווה תהליכים לבחירת ספק מיישם למערכות ERP ו– CRM וכן מנהלת בפועל פרויקטים של הלקוח ליישום והטמעת מערכות. הרעיון הוא להיכנס לנעלי הלקוח ולפעול כאנשי מקצוע מטעמו. אנחנו לא מייצגים ולא משווקים פתרונות של גוף כזה או אחר.

חברות רבות בכל התחומים – אם מדובר בחברת קייטרינג או יצרן של מחיצות, ממשיכות לעבוד עם מערכות מחשוב לא יעילות, בשל חוסר מודעות לאפשרויות העסקיות הגלומות במערכות חדשות. בארגונים גדולים יש לרוב פונקציה של מנהל מערכות מידע, או מנהל IT, שחושבים כיצד מערכת המחשוב יכולה לשרת טוב יותר את התהליכים העסקיים. אבל בארגונים קטנים אין בעל מקצוע כזה, והטיפול, השדרוג ובעיקר הייעול וההתאמה של מערך המחשוב לצרכים העסקיים נופל בין הכיסאות ואינו מנוצל במידה מספקת. בדיוק בנקודה זו מספקת אדום ערך מוסף.

ראשית, אנחנו מבצעים סקר מערכות מידע שמטרתו לספק תמונה ברורה להנהלה על המצב הקיים בפרטי פרטים. הסקר מאפשר לנו לאתר ולמקד את הבעיות ולהביא המלצות לשינויים ושיפורים בצורת אבני דרך לפעולה ובמסגרת התקציבית שהוגדרה. לאחר קבלת המלצות וקביעת סדרי עדיפויות, מתחילים המומחים שלנו ליישם תוכנית פעולה בכפוף לתקציב המאושר.

שינויים קטנים, תועלת גדולה

על–ידי הבנה נכונה של צרכי העסק, ניתן לרוב לתפור פיתרון זול ויעיל שיכול גם לחסוך משאבי זמן וכסף. לעתים יש צורך בהחלפת התשתית ובמעבר לטכנולוגיות עדכניות. חברה שנמנעת מלבצע עדכוני גרסה למערכת ההפעלה, כי ‘אסור לגעת במה שעובד’, מסתכנת למשל בהשבתת שירותי הדואר למשך יום עבודה. מיותר לציין שאילו מבוצעת תחזוקה שוטפת ונכונה של השרת, ניתן למנוע מראש את העלויות המיותרות בגין השבתת הארגון ואת עוגמת הנפש.

התפקיד העיקרי של אדום מתבטא בהתאמת המערכות הקיימות בארגון לצורכיו באמצעות הוספת מודולים מתאימים. למשל, חברה שבה פעלה תוכנת ERP , אולם היישום והטמעה בוצעו למודולים הפיננסיים בלבד.

התוצאה: ניהול המלאי התבצע באמצעות Excel ובצורה לא יעילה. רק אחרי שהוטמעו מודולים לתכנון המלאי והרכש, התגלה לחברה שמצד אחד יש לה מלאים מתים שיושבים על המדף ומהצד שני היא לא מסוגלת לספק חלק מהמוצרים בשל חוסר במלאי. השינויים שעשתה החברה בעקבות כך, הביאו לחיסכון בכסף, לצמצום מלאי “מת” ולהגדלת ההכנסות על–ידי מניעת אובדן לקוחות בגלל חוסר במלאי.

חברת אדום מתמקדת ביצירת חיבור מתאים בין טכנולוגיות המידע של החברה לליבה העסקית שלה, כי כל שקל שהושקע במחשוב העסק, חייב להירשם בדו”ח רווח והפסד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]