שירותי מחשוב לעסקים

יתרונות שירות תמיכת מחשבים לעסקים

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

יתרונות שירות תמיכת מחשבים לעסקים

מרבית העסקים היום הם מבוססי מחשב. גם אם העבודה השוטפת אינה מתנהלת רק על מחשב כמו בנגרות, חשמלאות, עיצוב רהיטים, ספרות, מסעדנות ועוד, לפחות חלק מהעבודה מתבצע דרכו, למשל, לקיחת הזמנות, תשלום, מעקב אחר הזמנות שלא הושלמו וכדומה.

כלומר, מחשבים הם חלק מחיינו ואנחנו חיים איתם בשלום. עד שהם מחליטים להתקלקל זאת אומרת. זו יכולה להיות תקלה קטנה כמו בעיית חיבור בין המחשב למדפסת ועד תקלה רצינית כמו קריסת מערכות ואובדן חומר.

עמדת מחשב תקולה מבזבזת זמן עבודה יקר ובזבוז זמן עבודה שווה אובדן הכנסה. אתם יכולים להיות מצוינים במה שאתם עושים מבלי לדעת דבר וחצי על החומרה המותקנת במחשב או על מאפייני התוכנה איתה אתם עובדים באופן יומיומי, זה בסדר, אתם לא אנשי תוכנה או חומרה ולכן לא מצופה מכם לדעת לתקן כל תקלה.

אבל אנחנו כן,  ואנחנו גם יודעים שלא כל עסק צריך או יכול להרשות לעצמו איש מחשבים במשרה מלאה, הן מבחינת מקום פיזי והן מבחינה כלכלית ולכן אנו מציעים שירות תמיכת מחשבים לעסקים ותחזוקה שוטפת ומענה לכל תקלה – מרחוק.

סוגי חבילות – איזה מסלול מתאים לי?

לכל חברה יש את הצרכים שלה בהתאם לאופי העבודה, ומספר המחשבים הקיימים בעסק.

בדיוק בשביל זה יצרנו סוגי חבילות מהן תוכלו לבחור בהתאם לצרכי העסק שלכם. אנו מציעים בנק שעות – יומיות, שבועיות או חודשיות, או ריטיינר חודשי קבוע עם טיפול בתקלות מרחוק באמצעות השתלטות על המחשב או הגעה לבית העסק. כל אחד מהמסלולים שלנו הוא סוג של תעודת בטחון, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שבכל תקלה תמיד נעמוד לצידכם בתוך שעות ספורות מרגע שנפתחה קריאת תקלה. תוכלו להקטין או להגדיל את מספר השעות בהתאם לצרכים שלכם.

טכנאי רנדומלי שמגיע “פעם ב…” ומטפל במחשבים שלכם זה נחמד, אבל כשאתם בוחרים בנו, אתם בעצם בוחרים בחברה שמכירה את העסק שלכם, מכירה תקלות עבר ויודעת איך לטפל בהן. זה קצת כמו ללכת לרופא משפחה שכבר מכירה את ההיסטוריה הרפואית שלכם, ולכן, אין ספק שהיכרות מוקדמת עם העסק היא יתרון בעל ערך רב. 

בואו נתקדם יחד

השירותים שלנו כוללים תמיכה בתחנות עבודה, ברשתות מחשבים ובשרתים. בנוסף, אנו יכולים להציע לכם שירותי מחשוב מתקדמים המתאימים לעסק שלכם, בין אם מדובר בהקמה ותמיכה בשירותי מייל, אחסון וגיבוי בענן, הקמת עמדת מחשב מבוססת חומרה ותוכנה, שיתוף קבצים בין עובדי הארגון, מעבר בין תיבות מייל, המלצות על תוכנות המתאימות לבית העסק שלכם ועוד.

ככה שאתם יכולים להמשיך לעבוד בראש שקט ולתת לנו לבצע את העבודה הקשורה בטיפול ותחזוקה שוטפת של המחשב שלכם, מבלי חשש לאיבוד מסמכים חשובים, או תקלה כלשהי העלולה לשתק אתכם ולגרום לכם להפסד כלכלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]