שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

מגמות מחשוב ב-2016

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

מחשוב ענן ותפקיד המנמ"רשנת 2016 נפתחה בקול תרועה רמה. הסקטור העסקי מתמודד עם מציאות לא ברורה, במציאות כלכלית תנודתית, במציאות בטחונית שיכולה להפוך בכל רגע לתבערה ועם הרבה חששות ממה שצופנת 2016 עבור העסק.

החדשות הטובות הן שהתנהלות חכמה בתחום המחשוב יכולה למזער סיכונים, לייעל תהליכים ולעמוד לצדכם להשגת המטרות העסקיות לשנת 2016.

אילו מגמות בולטות נראה השנה בתחום המחשוב לעסקים וכיצד ניתן להשתמש בהן אצלכם בעסק?

חכם יותר, לביש יותר ואינטראקטיבי

חברות הטכנולוגיה לא מוותרות ועמלות כל הזמן על “הדבר הבא” כשהכיוון הוא שדרוג והתייעלות באמצעות יכולות חכמות ומחשוב לביש.

  • יכולות חכמות באות לידי ביטוי ביכולת של מכונות ומכשירים לתקשר אחד עם השני, בשיפור תהליכי אוטומציה, במניעת טעויות אנוש ובחיסכון במשאבים.
  • טכנולוגיות של מחשוב לביש מספקות יותר מידע לאורך ולרוחב הארגון ומאפשרות בקרה, מעקב והתייעלות כמעט בכל אספקט של החברה.
  • אינטראקטאיביות היא חלק בלתי נמנע מההתקדמות עמוק יותר ויותר לתוך הדיגיטל ולתוך ארגון של שיתוף מידע בזמן אמת. היכולת להסיק מסקנות מיידיות מספקת יתרון תחרותי ומאפשרת להגיב עם התאמה מהירה של מוצרים ושל שירותים, תוך מתן מענה לנושאים תפעוליים ובטיחותיים.

מחשוב ענן – הדור הבא

בשנת 2016 מהפכת הענן בעסקים כבר הושלמה, כעת היא משתכללת ומשתדרגת כשהנחת המוצא היא לא האם אתם בענן, אלא איך אתם בענן.

מחשוב ענן לא רק משנה את התשתית העסקית אלא יוצר הזדמנויות חדשות והופך את המידע למרכז העסק. הוא מאפשר לא רק לאחסן, אלא גם להנגיש, לעבד, לנתח נתונים, להסיק מסקנות ולפעול בהתאם להן בזמן אמת תוך שינוי מהותי של העשייה העסקית.

הענן מספק יותר גמישות בד בבד עם עלויות תפעול נמוכות יותר. אבל המשמעות שלו כבר מזמן לא רק בחיסכון הכספי, אלא בשינוי התודעתי שהוא מייצר. האפשרות לעבור ממדיניות ארגונית של מכירת מוצר, למדיניות ארגונית של אספקת שירות/מוצר לפי דרישה תוך יכולת גמישה ומותאמת אישית, היא תולדה של יכולות חדשות שמאפשר הענן, כמו גם של השינוי החשיבתי שזולג מהטכנולוגיה אל החשיבה העסקית בכלל.

ניהול אבטחת מידע

על פי מחקר שפורסם בחודש שעבר, עלות נזקי פשעי סייבר עלתה בכ-19 אחוזים בשנת 2015, מה שאומר שלא רק שפשעי הסייבר גברו בהיקפם, הם גם השתכללו וגובים מחיר יותר ויותר כבר מעסקים ברחבי העולם.

אל מול המציאות הזו, כבר לא מספיק להתייחס לתחום אבטחת המידע כלאחר יד ויש לנהל אותו בצורה חכמה על מנת למנוע נזקים לארגון. ארגונים צריכים תגובה מהירה, אחסון מידע חכם תוך הגנה מקסימאלית על פרטיות, במיוחד של מידע אישי ורבדים שונים של הגנה.

חשוב לתת עדיפות ברורה בסדרי העדיפויות הארגוניים לתחום זה, במשאבים, בנהלים, באוטומאציה של תהליכים בתחום אבטחת המידע ובהדרכה.

אין ספק כי 2016 עומדת להביא איתה הרבה אתגרים.

“אדום” עומדת לרשותכם עם כלים טכנולוגים מתקדמים, ידע, היכרות עמוקה של הפתרונות בשוק ויכולת יקרת-ערך לתת מענה טכנולוגי לצרכים האסטרטגיים של הארגון במטרה להשיג את יעדיו העסקיים.

רוצים להפוך את שנת 2016 לשנה עסקית מוצלחת במיוחד?

נשמח לעמוד לצדכם!

לייעוץ ראשוני חינם! צרו קשר: 052-366-1037

או במייל: https://adom-it.co.il/ , info@adom-it.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]