שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

אופיס 2016 – מה השתנה

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

אופיס 2016חבילת אופיס של מיקרוסופט עם יותר מ-1.2 מיליארד משתמשים נמצאת כמעט בכל מקום בו יש windows ועכשיו, 3 שנים מאז העדכון האחרון מוציאה מיקרוסופט את חבילת אופיס 2016 בגרסאות Home ו – Student הכוללות את יישומי Word, Excel, PowerPoint, OneNote אולם ללא Outlook ו- Access, שיהיו כלולים רק בחבילת ה -Office Business או Professional.

המוטו של מייקרוסופט הוא להפוך את סל הכלים שלה, וחבילת האופיס ביניהם למוצר אשר מתעדכן כל הזמן, זמין בענן, ומקבל תכונות חדשות על בסיס קבוע.

מהפיכת הענן ואופיס

בהמשך למגמה שהתחילה בגרסה הקודמת של אופיס של אחסון מסמכים בענן, אופיס 2016 נועד כדי להפוך את השיתוף לקל באופן משמעותי בכל מכשיר ובזמן אמת.

המשרד כבר לא מוגבל למחשב במשרד או למחשב הנייד, ניתן לגשת, לערוך ולבצע כל פעולה באמצעות תוכנת אופיס בכל מכשיר נייד, בסלולארי, או בטאבלט.
מהפיכת הענן של אופיס הושלמה כאן לחלוטין.

שינויים בממשק החיצוני

כל הכפתורים, היישומים והאפשרויות נמצאים במקום שאתם מכירים ורגילים אליהם. אבל בכל אחת מתוכנות אופיס קיימים שינויים ושיפורים, תוספות ואפשרויות חיפוש אינטואיטיביות שלא היו קודם לכן, המאפשרות לנצל טוב יותר את האפשרויות הקיימות והחדשות.

מנוע החיפוש bing לשירות המשתמש

מיקרוסופט עושה שימוש במנוע החיפוש bing כשהוא מוטמע בתוכנות אופיס ומאפשר לחפש באופן אינטואיטיבי פריטים במסמכים ובהודעות דוא”ל, לחפש משמעויות של ביטוי או לאימות מידע.

עריכת מסמכים משותפת בזמן אמת

התוספת הגדולה ביותר ל-word היא עריכה משותפת בזמן אמת.
בפעם הראשונה ניתן לראות בזמן אמת מה מקלידים משתמשים אחרים במסמך המאוחסן באחד משירותי הענן של מיקרוסופט, אופציה שהייתה שמורה עד כה רק לגרסאות רשת של אופיס.

כך ניתן לעבוד במקביל, לראות מיידית אילו שינויים מבצעים משתמשים אחרים במסמך ולחסוך זמן יקר של תיקונים ועריכה.

לצד העריכה המשותפת בזמן אחד קיים פאנל היסטוריה של גירסאות קודמות נגיש ושימושי במיוחד.
כולנו יודעים כיצד ריבוי משתמשים יכול לייצר בלגן ולהרוס את העבודה הקשה של משתמשים אחרים. פאנל ההיסטוריה מאפשר לשחזר גירסאות קודמות תוך שניות.

אאוטלוק עבר מתיחת פנים

מיקרוסופט הוסיפה דרך חכמה כדי לנהל את הקבצים המצורפים ב- Outlook. אפשר לצרף מסמכים אחרונים שעבדת עליהם מבלי לפתוח חלון דו-שיח.

הטריק החכם כאן הוא שאם המסמך מאוחסן ב- OneDrive או בשירותי ענן אחרים של מיקרוסופט, אז הוא לא יצורף לדואר האלקטרוני כקובץ, אלא קישור ישלח במקום.

זה טריק שגוגל ו- Dropbox שניהם כבר מיישמים, אבל זה מרגיש טבעי במיוחד ב- Outlook.
היתרון – חיסכון במקום איחסון וקלות השיתוף בין משתמשים שונים.

כמו כן, לאופיס 2016 כלי ארגון דואר הנקרא Clutter.
הוא מנקה הודעות בעדיפות נמוכה לתיקייה נפרדת ומארגן את הדוא”ל באופן אוטומאטי.

אופיס בכל מקום, מכל מקום ולא רק על מחשבי windows

זו אולי הבשורה הגדולה של אופיס 2016.
הכלים של אופיס עכשיו נגישים וזמינים תוך סינרגיה בין פלטפורמות, חוצים מכשירים, משתמשים ומאפשרים להשלים את החזון של סביבת העבודה המודרנית.

האם כדאי לי לעבור?

נראה שכן.
הכלים השתכללו, ליקויים תוקנו ואין שינויים מרגיזים בממשק.

מומלץ במיוחד אם מספר אנשים עובדים אצלכם על אותו מסמך.
היכולות המשופרות יכולות לסייע לעבודה יעילה יותר, לחסוך זמן וטעויות.

ניתן להוריד את גרסת ההדגמה של Office 2016 בחינם לגרסה מוגבלת ל-180 יום והיא מותאמת לבעלי חלונות 7 ומעלה. מיקרוסופט מבקשת להסיר גרסאות מוקדמות של חבילת האופיס לפני ההתקנה.

רוצים להתייעץ? אנחנו כאן בשבילכם!
לייעוץ חינם, צור איתנו קשר בטלפון: 052-366-1037
או במייל:Info@adom-it.co.il

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]