שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

אופיס 2016 – מה השתנה

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

אופיס 2016חבילת אופיס של מיקרוסופט עם יותר מ-1.2 מיליארד משתמשים נמצאת כמעט בכל מקום בו יש windows ועכשיו, 3 שנים מאז העדכון האחרון מוציאה מיקרוסופט את חבילת אופיס 2016 בגרסאות Home ו – Student הכוללות את יישומי Word, Excel, PowerPoint, OneNote אולם ללא Outlook ו- Access, שיהיו כלולים רק בחבילת ה -Office Business או Professional.

המוטו של מייקרוסופט הוא להפוך את סל הכלים שלה, וחבילת האופיס ביניהם למוצר אשר מתעדכן כל הזמן, זמין בענן, ומקבל תכונות חדשות על בסיס קבוע.

מהפיכת הענן ואופיס

בהמשך למגמה שהתחילה בגרסה הקודמת של אופיס של אחסון מסמכים בענן, אופיס 2016 נועד כדי להפוך את השיתוף לקל באופן משמעותי בכל מכשיר ובזמן אמת.

המשרד כבר לא מוגבל למחשב במשרד או למחשב הנייד, ניתן לגשת, לערוך ולבצע כל פעולה באמצעות תוכנת אופיס בכל מכשיר נייד, בסלולארי, או בטאבלט.
מהפיכת הענן של אופיס הושלמה כאן לחלוטין.

שינויים בממשק החיצוני

כל הכפתורים, היישומים והאפשרויות נמצאים במקום שאתם מכירים ורגילים אליהם. אבל בכל אחת מתוכנות אופיס קיימים שינויים ושיפורים, תוספות ואפשרויות חיפוש אינטואיטיביות שלא היו קודם לכן, המאפשרות לנצל טוב יותר את האפשרויות הקיימות והחדשות.

מנוע החיפוש bing לשירות המשתמש

מיקרוסופט עושה שימוש במנוע החיפוש bing כשהוא מוטמע בתוכנות אופיס ומאפשר לחפש באופן אינטואיטיבי פריטים במסמכים ובהודעות דוא”ל, לחפש משמעויות של ביטוי או לאימות מידע.

עריכת מסמכים משותפת בזמן אמת

התוספת הגדולה ביותר ל-word היא עריכה משותפת בזמן אמת.
בפעם הראשונה ניתן לראות בזמן אמת מה מקלידים משתמשים אחרים במסמך המאוחסן באחד משירותי הענן של מיקרוסופט, אופציה שהייתה שמורה עד כה רק לגרסאות רשת של אופיס.

כך ניתן לעבוד במקביל, לראות מיידית אילו שינויים מבצעים משתמשים אחרים במסמך ולחסוך זמן יקר של תיקונים ועריכה.

לצד העריכה המשותפת בזמן אחד קיים פאנל היסטוריה של גירסאות קודמות נגיש ושימושי במיוחד.
כולנו יודעים כיצד ריבוי משתמשים יכול לייצר בלגן ולהרוס את העבודה הקשה של משתמשים אחרים. פאנל ההיסטוריה מאפשר לשחזר גירסאות קודמות תוך שניות.

אאוטלוק עבר מתיחת פנים

מיקרוסופט הוסיפה דרך חכמה כדי לנהל את הקבצים המצורפים ב- Outlook. אפשר לצרף מסמכים אחרונים שעבדת עליהם מבלי לפתוח חלון דו-שיח.

הטריק החכם כאן הוא שאם המסמך מאוחסן ב- OneDrive או בשירותי ענן אחרים של מיקרוסופט, אז הוא לא יצורף לדואר האלקטרוני כקובץ, אלא קישור ישלח במקום.

זה טריק שגוגל ו- Dropbox שניהם כבר מיישמים, אבל זה מרגיש טבעי במיוחד ב- Outlook.
היתרון – חיסכון במקום איחסון וקלות השיתוף בין משתמשים שונים.

כמו כן, לאופיס 2016 כלי ארגון דואר הנקרא Clutter.
הוא מנקה הודעות בעדיפות נמוכה לתיקייה נפרדת ומארגן את הדוא”ל באופן אוטומאטי.

אופיס בכל מקום, מכל מקום ולא רק על מחשבי windows

זו אולי הבשורה הגדולה של אופיס 2016.
הכלים של אופיס עכשיו נגישים וזמינים תוך סינרגיה בין פלטפורמות, חוצים מכשירים, משתמשים ומאפשרים להשלים את החזון של סביבת העבודה המודרנית.

האם כדאי לי לעבור?

נראה שכן.
הכלים השתכללו, ליקויים תוקנו ואין שינויים מרגיזים בממשק.

מומלץ במיוחד אם מספר אנשים עובדים אצלכם על אותו מסמך.
היכולות המשופרות יכולות לסייע לעבודה יעילה יותר, לחסוך זמן וטעויות.

ניתן להוריד את גרסת ההדגמה של Office 2016 בחינם לגרסה מוגבלת ל-180 יום והיא מותאמת לבעלי חלונות 7 ומעלה. מיקרוסופט מבקשת להסיר גרסאות מוקדמות של חבילת האופיס לפני ההתקנה.

רוצים להתייעץ? אנחנו כאן בשבילכם!
לייעוץ חינם, צור איתנו קשר בטלפון: 052-366-1037
או במייל:Info@adom-it.co.il

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]