שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

ייעוץ ERP יחסוך לך כסף

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

איך ייעוץ ERP יכול לחסוך לך כסף?

ייעוץ ERPהחלטת להטמיע מערכת ERP בארגון? לפני שאתה יוצא למהלך בעלות של עשרות ומאות אלפי שקלים, אתה חייב להיות בטוח שקיבלת את ההחלטות הנכונות. יועץ ERP מומחה חוסך לך טעויות ששוות לך הון ועוגמת נפש שבלתי אפשרי לתמחר.

כשמדובר במערכות המידע בעסק, לפעמים טעות יכולה לעלות הרבה מאד כסף. ולא מדובר רק על עלות המערכת, אם בחרת לא נכון. מדובר על ניהול לא יעיל של העסק, בזבוז משאבים רבים, תהליכים מיותרים, זמן יקר ושינויים שהרבה יותר קשה לבצע במצב נתון אחרי שהתקדמת מאשר מנקודת האפס.

לכן, כדי לא להגיע למצב של “נתקעתי עם מערכת במצב לא אופטימלי אבל השקעתי בה הרבה כסף לכן זה מה יש”, כדאי לקחת ייעוץ שיאפשר לך לחסוך, ליישם שינויים מרחיקי לכת בצורה אחראית ולהטמיע נכון מערכת ERP לתוך הארגון. מניסיוננו, ייעוץ ERP שווה לך גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, הרבה כסף וכאבי ראש.

3 טיפים למנהלים

כמה טיפים למנהלים אשר החליטו להטמיע מערכת ERP בחברה:

  • מנו מנהל – פרוייקטור למיזם. בעל תפקיד שירכז את הפרויקט בראיית על תוך סנכרון בין המערכות השונות.
  • הגדירו במדויק את הצרכים. זה הזמן לערוך תהליך ארגוני-עסקי מקיף שבוחן את הקיים ומגדיר בצורה ברורה נקודות חוזק וחולשה, כשלים, יתרונות ובעיקר צרכים נוכחיים ועתידיים.
  • תקשורת. וודאו ערוצי תקשורת פתוחים וחזרו וודאו שהבנתם נכון ושהובנתם נכון על ידי כל הגורמים העוסקים בפרויקט. מפתיע לגלות כמה כשלים מופיעים רק בגלל אי הבנות קטנות, שיכלו להיפתר עוד לפני שנוצרו.

יועץ ERP ושותף אסטרטגי

אדום חרתה על דגלה גישה של ITBP – IT Business Partner, המעמידה אותה כשותף אסטרטגי – עסקי מלא ללקוחותיה באמצעות טכנולוגיה חכמה. שילוב התחומים, הידע המקצועי, הראיה הרחבה ממעוף הציפור והיכולת לבחור את הפתרון הטכנולוגי המושלם לכל חברה בראיה של יעדים, מטרות עסקיות ומקצוענות, מאפשרים להתייעל, לחסוך כסף, זמן ולהגיע בקלות רבה יותר ליעדים האסטרטגיים של החברה.

יעוץ ERP של “אדום” משלב ניסיון מקצועי עשיר וידע בהטמעת מערכות ERP בחברות בתחומים רבים ומגוונים. הכרות טובה עם המערכות הקיימות היום בשוק ויכולת להמליץ ולהתאים על הפתרון הנכון ביותר בראיה נוכחית וגם בראיה עתידית של צרכי העסק.

“אדום” לוקחת בחשבון את כל המשתנים שמטרידים אותך: עלויות, ביצועים, הטמעה בתוך הארגון, הכשרה והדרכה, נהלי עבודה וייעול תהליכים ומסייעת לך לקבל את ההחלטות הנכונות והחכמות עבור העסק שלך.

בלי כאבי ראש, בלי לבזבז זמן מיותר, עם ידע, ניסיון וגב מקצועי.

ייעוץ בלתי תלוי

חשוב לציין כי צוות “אדום” מעניק ייעוץ בלתי תלוי שאינו מקושר לאף בית תוכנה כזה או אחר ואינו מתוגמל על מכירת המערכת. טובת הארגון היא היחידה שעומדת מול עיניו וכל האפשרויות פתוחות.

למידע נוסף קראו גם על שירותי ייעוץ מערכות מידע במיקור חוץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]