שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

ייעוץ ERP יחסוך לך כסף

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

איך ייעוץ ERP יכול לחסוך לך כסף?

ייעוץ ERPהחלטת להטמיע מערכת ERP בארגון? לפני שאתה יוצא למהלך בעלות של עשרות ומאות אלפי שקלים, אתה חייב להיות בטוח שקיבלת את ההחלטות הנכונות. יועץ ERP מומחה חוסך לך טעויות ששוות לך הון ועוגמת נפש שבלתי אפשרי לתמחר.

כשמדובר במערכות המידע בעסק, לפעמים טעות יכולה לעלות הרבה מאד כסף. ולא מדובר רק על עלות המערכת, אם בחרת לא נכון. מדובר על ניהול לא יעיל של העסק, בזבוז משאבים רבים, תהליכים מיותרים, זמן יקר ושינויים שהרבה יותר קשה לבצע במצב נתון אחרי שהתקדמת מאשר מנקודת האפס.

לכן, כדי לא להגיע למצב של “נתקעתי עם מערכת במצב לא אופטימלי אבל השקעתי בה הרבה כסף לכן זה מה יש”, כדאי לקחת ייעוץ שיאפשר לך לחסוך, ליישם שינויים מרחיקי לכת בצורה אחראית ולהטמיע נכון מערכת ERP לתוך הארגון. מניסיוננו, ייעוץ ERP שווה לך גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, הרבה כסף וכאבי ראש.

3 טיפים למנהלים

כמה טיפים למנהלים אשר החליטו להטמיע מערכת ERP בחברה:

  • מנו מנהל – פרוייקטור למיזם. בעל תפקיד שירכז את הפרויקט בראיית על תוך סנכרון בין המערכות השונות.
  • הגדירו במדויק את הצרכים. זה הזמן לערוך תהליך ארגוני-עסקי מקיף שבוחן את הקיים ומגדיר בצורה ברורה נקודות חוזק וחולשה, כשלים, יתרונות ובעיקר צרכים נוכחיים ועתידיים.
  • תקשורת. וודאו ערוצי תקשורת פתוחים וחזרו וודאו שהבנתם נכון ושהובנתם נכון על ידי כל הגורמים העוסקים בפרויקט. מפתיע לגלות כמה כשלים מופיעים רק בגלל אי הבנות קטנות, שיכלו להיפתר עוד לפני שנוצרו.

יועץ ERP ושותף אסטרטגי

אדום חרתה על דגלה גישה של ITBP – IT Business Partner, המעמידה אותה כשותף אסטרטגי – עסקי מלא ללקוחותיה באמצעות טכנולוגיה חכמה. שילוב התחומים, הידע המקצועי, הראיה הרחבה ממעוף הציפור והיכולת לבחור את הפתרון הטכנולוגי המושלם לכל חברה בראיה של יעדים, מטרות עסקיות ומקצוענות, מאפשרים להתייעל, לחסוך כסף, זמן ולהגיע בקלות רבה יותר ליעדים האסטרטגיים של החברה.

יעוץ ERP של “אדום” משלב ניסיון מקצועי עשיר וידע בהטמעת מערכות ERP בחברות בתחומים רבים ומגוונים. הכרות טובה עם המערכות הקיימות היום בשוק ויכולת להמליץ ולהתאים על הפתרון הנכון ביותר בראיה נוכחית וגם בראיה עתידית של צרכי העסק.

“אדום” לוקחת בחשבון את כל המשתנים שמטרידים אותך: עלויות, ביצועים, הטמעה בתוך הארגון, הכשרה והדרכה, נהלי עבודה וייעול תהליכים ומסייעת לך לקבל את ההחלטות הנכונות והחכמות עבור העסק שלך.

בלי כאבי ראש, בלי לבזבז זמן מיותר, עם ידע, ניסיון וגב מקצועי.

ייעוץ בלתי תלוי

חשוב לציין כי צוות “אדום” מעניק ייעוץ בלתי תלוי שאינו מקושר לאף בית תוכנה כזה או אחר ואינו מתוגמל על מכירת המערכת. טובת הארגון היא היחידה שעומדת מול עיניו וכל האפשרויות פתוחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]