שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

לצפות ליותר מהתמיכה הטכנית שלך

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

תמיכה טכניתמנהל, כשאתה שומע את המילים תמיכה טכנית, אתה חושב מיד על פונקציה של תיקון תקלות במערך המחשוב בחברה. במקרה הטוב, הדמיון מרחיק עד להצעות לשדרוג וקצת רכש.

אם זו כל הציפייה שלך מהתמיכה הטכנית שלך, כנראה שאתה מפספס בגדול. הנה כמה דברים שאתה בהחלט יכול לצפות להם מספק התמיכה הטכנית שלך, כחלק מהשירות שאתה מקבל ממנו.

הדרכה

חלק גדול מהתקלות ניתנות לתיקון עצמי ומהיר, ללא שימוש בבנק השעות או בזבוז זמן. התמיכה הטכנית שלך בהחלט יכולה להדריך את העובדים כיצד להימנע מתקלות פשוטות או להתמודד איתן כשהן מופיעות.

יוזמה

תמיכה טכנית טובה היא לא רק רספונסיבית אלא פרואקטיבית. ספק מוצלח לא יפסיק לחשוב כיצד ניתן לייעל ביצועים ולאפשר לחברה שלך לתפקד טוב וחסכוני יותר.

חדשנות

אנחנו חיים בעידן שבו לכל בעיה יש כמה פתרונות אפשריים. חשיבה מקורית וחדשנות היא לחם חוקו של ספק תמיכה טכנית מעולה ויכולה לעשות את ההבדל בין תקיעות ובזבוז, לבין הלחה אמיתית.

זמינות

כשהלקוחות שלך מצפים ממך להיות זמין להם הרבה מעבר לשעות העבודה הרגילות, אתה לא יכול להרשות לעצמך פחות מזה מהתמיכה הטכנית שלך. היום קל יותר לספק תמיכה טכנית באמצעות שליטה מרחוק ומגוון אמצעים מתקדמים.

אמינות

כשספק תמיכה טכנית מרגיש מחויב לחברה, ממש כאילו מדובר בארגון הפרטי שלו, המחשבה, האנרגיה, המאמץ והשקיפות, הם חלק בלתי נפרד מהשירות שהוא נותן. כמו כל איש מקצוע, לעיתים לא קל לאמוד ולמדוד את השירות שקיבלת ולהבין האם התיקון והתמחור תואמים את התקלה. אם יש דבר אחד חשוב שאסור לך להתפשר עליו, זו השקיפות בביצוע והאמון בספק.

תמיכה טכנית ב”אדום” – תצפו מאיתנו ליותר!

“אדום” מנהלת מערך מתקדם של תמיכה טכנית ומומחית ובשימוש בטכנולוגיית מידע לצורך ייעול החברה. פעילותה של “אדום” תפורה ומותאמת אישית לכל חברה ונותנת מענה לצרכים העסקיים-ניהוליים-אסטרטגיים בראיה רחבה ועם מבט קדימה להתייעלות כוללת של הארגון כולו.

רוצה לשמוע עוד? לייעוץ חינם, צור איתנו קשר בטלפון: 052-366-1037
או במייל: Info@adom-it.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]