שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

לצפות ליותר מהתמיכה הטכנית שלך

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

תמיכה טכניתמנהל, כשאתה שומע את המילים תמיכה טכנית, אתה חושב מיד על פונקציה של תיקון תקלות במערך המחשוב בחברה. במקרה הטוב, הדמיון מרחיק עד להצעות לשדרוג וקצת רכש.

אם זו כל הציפייה שלך מהתמיכה הטכנית שלך, כנראה שאתה מפספס בגדול. הנה כמה דברים שאתה בהחלט יכול לצפות להם מספק התמיכה הטכנית שלך, כחלק מהשירות שאתה מקבל ממנו.

הדרכה

חלק גדול מהתקלות ניתנות לתיקון עצמי ומהיר, ללא שימוש בבנק השעות או בזבוז זמן. התמיכה הטכנית שלך בהחלט יכולה להדריך את העובדים כיצד להימנע מתקלות פשוטות או להתמודד איתן כשהן מופיעות.

יוזמה

תמיכה טכנית טובה היא לא רק רספונסיבית אלא פרואקטיבית. ספק מוצלח לא יפסיק לחשוב כיצד ניתן לייעל ביצועים ולאפשר לחברה שלך לתפקד טוב וחסכוני יותר.

חדשנות

אנחנו חיים בעידן שבו לכל בעיה יש כמה פתרונות אפשריים. חשיבה מקורית וחדשנות היא לחם חוקו של ספק תמיכה טכנית מעולה ויכולה לעשות את ההבדל בין תקיעות ובזבוז, לבין הלחה אמיתית.

זמינות

כשהלקוחות שלך מצפים ממך להיות זמין להם הרבה מעבר לשעות העבודה הרגילות, אתה לא יכול להרשות לעצמך פחות מזה מהתמיכה הטכנית שלך. היום קל יותר לספק תמיכה טכנית באמצעות שליטה מרחוק ומגוון אמצעים מתקדמים.

אמינות

כשספק תמיכה טכנית מרגיש מחויב לחברה, ממש כאילו מדובר בארגון הפרטי שלו, המחשבה, האנרגיה, המאמץ והשקיפות, הם חלק בלתי נפרד מהשירות שהוא נותן. כמו כל איש מקצוע, לעיתים לא קל לאמוד ולמדוד את השירות שקיבלת ולהבין האם התיקון והתמחור תואמים את התקלה. אם יש דבר אחד חשוב שאסור לך להתפשר עליו, זו השקיפות בביצוע והאמון בספק.

תמיכה טכנית ב”אדום” – תצפו מאיתנו ליותר!

“אדום” מנהלת מערך מתקדם של תמיכה טכנית ומומחית ובשימוש בטכנולוגיית מידע לצורך ייעול החברה. פעילותה של “אדום” תפורה ומותאמת אישית לכל חברה ונותנת מענה לצרכים העסקיים-ניהוליים-אסטרטגיים בראיה רחבה ועם מבט קדימה להתייעלות כוללת של הארגון כולו.

רוצה לשמוע עוד? לייעוץ חינם, צור איתנו קשר בטלפון: 052-366-1037
או במייל: Info@adom-it.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]