שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

סנכרון משופר ב-OneDrive

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

OneDrive for Business OneDriveמציגה: סנכרון משופר ללא מגבלת 20,000 פריטים, ללא מגבלת גודל של עד 10GB, אמינות גבוהה יותר וביצועים טובים יותר. כך מיקרוסופט מציגה את תוכנת הסנכרון החדשה של OneDrive for Business.

אחד השיפורים המשמעותיים שמציגה מיקרוסופט בשירות הענן OneDrive for Business, היא תוכנת הסנכרון החדשה: Next Generation Sync Client.

כל מגבלות הסנכרון שהיו קיימות עד כה, מקבלות פיתרון על בסיס תוכנת הסנכרון של OneDrive הפרטי, באמצעות תוכנת הסנכרון החדשה של OneDrive for Business.

תוכנות הסנכרון של שני המוצרים – OneDrive ו – OneDrive for Business יאוחדו לתוכנה אחת האחראית על שניהם וניתן יהיה לבחור להגדיר במסך ההגדרות פעם אחת את החשבון הפרטי ופעם אחת את החשבון העסקי, כך שניתן יהיה לדפדף ולנווט בין שניהם.

הקץ למגבלת 20,000 פריטים

אחת המכשלות העיקריות והיותר בעייתיות ירדה מעל הפרק עם אפשרות לסנכרן מעל 20,000 פריטים. באמצעות התוכנה החדשה ניתן סנכרון של התיקיות כולן או לבחור סנכרון של תיקיות נבחרות – Selective Sync.

בעת התקנת תוכנת הסנכרון החדשה, תוכנת הסנכרון הקודמת, אשר התבססה על Groove והגיעה כחלק מגרסאות Office תיכנס למצב Disabled וכאשר נלחץ על Sync תיכנת אוטומאטית לפעולה תוכנת הסינכרון החדשה.

יפתח מסך שיציע: Sync your OneDrive files to this PC ויאפשר לסנכרן את כל התיקיות ואת כל הקבצים או לבחור תיקיות או קבצים מסויימים לסנכרון.

תוספת נחמדה ומועילה היא היכולת לראות לצד שם הקובץ או התיקייה, גם את גודלו.

יחד עם הסרת המגבלות והאפשרות לסנכרון סלקטיבי, שופרו אמינות הסנכרון, הביצועים, וכן הוסרה מגבלת הגודל על סנכרון קבצים כך שניתן יהיה לסנכרן גם גבצים הגדולים מ – 10GB.

תוכנת הסנכרון החדשה בגרסת Preview

הירשמו והיכנסו לרשימת המתנה בכתובת הבאה: https://preview.onedrive.com/sync

האם OneDrive for Business מתאים לעסק שלך?

“אדום” הינה משווקת מורשית של פתרונות מחשוב ענן באמצעות Office 365, OneDrive for Business של חברת מייקרוסופט.

רוצה לבדוק האם אופיס 365 ו – OneDrive for Business כדאיות לעסק שלך? קבל ייעוץ ראשוני חינם!

צור קשר: 052-366-1037

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]