שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

סנכרון משופר ב-OneDrive

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

OneDrive for Business OneDriveמציגה: סנכרון משופר ללא מגבלת 20,000 פריטים, ללא מגבלת גודל של עד 10GB, אמינות גבוהה יותר וביצועים טובים יותר. כך מיקרוסופט מציגה את תוכנת הסנכרון החדשה של OneDrive for Business.

אחד השיפורים המשמעותיים שמציגה מיקרוסופט בשירות הענן OneDrive for Business, היא תוכנת הסנכרון החדשה: Next Generation Sync Client.

כל מגבלות הסנכרון שהיו קיימות עד כה, מקבלות פיתרון על בסיס תוכנת הסנכרון של OneDrive הפרטי, באמצעות תוכנת הסנכרון החדשה של OneDrive for Business.

תוכנות הסנכרון של שני המוצרים – OneDrive ו – OneDrive for Business יאוחדו לתוכנה אחת האחראית על שניהם וניתן יהיה לבחור להגדיר במסך ההגדרות פעם אחת את החשבון הפרטי ופעם אחת את החשבון העסקי, כך שניתן יהיה לדפדף ולנווט בין שניהם.

הקץ למגבלת 20,000 פריטים

אחת המכשלות העיקריות והיותר בעייתיות ירדה מעל הפרק עם אפשרות לסנכרן מעל 20,000 פריטים. באמצעות התוכנה החדשה ניתן סנכרון של התיקיות כולן או לבחור סנכרון של תיקיות נבחרות – Selective Sync.

בעת התקנת תוכנת הסנכרון החדשה, תוכנת הסנכרון הקודמת, אשר התבססה על Groove והגיעה כחלק מגרסאות Office תיכנס למצב Disabled וכאשר נלחץ על Sync תיכנת אוטומאטית לפעולה תוכנת הסינכרון החדשה.

יפתח מסך שיציע: Sync your OneDrive files to this PC ויאפשר לסנכרן את כל התיקיות ואת כל הקבצים או לבחור תיקיות או קבצים מסויימים לסנכרון.

תוספת נחמדה ומועילה היא היכולת לראות לצד שם הקובץ או התיקייה, גם את גודלו.

יחד עם הסרת המגבלות והאפשרות לסנכרון סלקטיבי, שופרו אמינות הסנכרון, הביצועים, וכן הוסרה מגבלת הגודל על סנכרון קבצים כך שניתן יהיה לסנכרן גם גבצים הגדולים מ – 10GB.

תוכנת הסנכרון החדשה בגרסת Preview

הירשמו והיכנסו לרשימת המתנה בכתובת הבאה: https://preview.onedrive.com/sync

האם OneDrive for Business מתאים לעסק שלך?

“אדום” הינה משווקת מורשית של פתרונות מחשוב ענן באמצעות Office 365, OneDrive for Business של חברת מייקרוסופט.

רוצה לבדוק האם אופיס 365 ו – OneDrive for Business כדאיות לעסק שלך? קבל ייעוץ ראשוני חינם!

צור קשר: 052-366-1037

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טכנולוגיית מידע כבסיס לתקשורת פנים ארגונית יעילה

תקשורת פנים ארגונית היא קריטית לתפעול יעיל של הארגון ובסופו של דבר לרווחיות שלו. זרימת מידע טובה בין כל המחלקות, בין ההנהלה לעובדים, בין השטח למטה, עדכון בזמן אמת ושימוש חכם בביג דאטה, עומד בבסיס העבודה בארגון. כשמשהו בתקשורת הזה משתבש, משתבשת כל שרשרת התפעול, קבלת ההחלטות מתבססת על נתונים […]

הטמעת מחשוב ענן בארגון

אם בעבר מחשוב ענן היה נחלתם של ארגונים גדולים בלבד, היום כבר ניתן לומר בוודאות שכל עסק, במיוחד עסקים קטנים ובינוניים, יכולים לצאת נשכרים מהטמעת מחשוב ענן כחלק בלתי נפרד מטכנולוגיית המידע בעסק. דווקא עסקים קטנים ובינוניים יכולים להנות בצורה מקסימלית מהגמישות שבענן בין אם בוחרים בענן פרטי, ציבורי או […]

טכנולוגיה חדשנית לחיסכון בהוצאות

מערכות מחשוב מתקדמות חוסכות כסף לארגון. זה פשוט כמו שזה נשמע. בין אם מדובר במערכות אינטגרציה, תפעול וניהול, כמו ERP ו-CRM אשר מייעלות תהליכים, ממזערות מקרים שבהן דברים נופלים בין הכיסאות ומאפשרות תקשורת טובה יותר ושקיפות בין כל חלקי הארגון. בין אם מדובר במערכות אוטומציה, אשר חוסכות כח אדם, מונעות […]

ERP – חידושים ושדרוג

תחום ה-ERP עובר בתקופה האחרונה שינויים ותהפוכות שנובעות משינויים בסביבה הדיגיטלית העסקית ומשנה את פניו. ממוצר מדף מנומנם, הוא הופך לפתרון עסקי-תפעולי דיגיטלי ודינמי שמחוייב לתת למשתמשיו פתרונות גמישים, חשיבה קדימת ויכולת מענה מהירה בשווקים דיגיטליים משתנים. תוכנות ה-ERP נגישות כיום גם בענן, והן מסוגלות לתת מענה הרבה יותר גמיש, […]

כיצד לבחור תשתית מחשוב בארגון?

כשארגון מקים לעצמו תשתית מחשוב, קיימת התלבטות על מה לבסס אותה. האם להקים תשתית פנים ארגונית המבוססת על שרתים פיזיים? האם להעדיף לבסס את מערכות המחשוב ואת אחסון המידע בענן? ענן ציבורי? ענן פרטי או לשלב את התשתיות באופן היברידי. מדובר באחת ההחלטות המשמעותיות והבסיסיות ביותר למערכות המידע בארגון, לכל […]