שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב

צעדים לייעול המחשוב בחברה

שירותי מחשוב | מחשוב ענן | תמיכה | ניהול מערכות מידע | ERP | פתרונות מחשוב

צעדים לייעול מחשוב בארגוןמנהלים עסק ומרגישים שמערך המחשוב יכול לעבוד טוב יותר בשבילכם? יכול מאד להיות שאתם צודקים. מערכות המידע הן כלי משמעותי למנהל להשגת יעדיו האסטרטגיים וככזה, עליהן לשרת את הארגון בצורה הטובה ביותר. הנה 6 צעדים שכאי ליישם גם אצלכם בארגון, על מנת לייעל את מערך המחשוב.

צעד 1 – תמיכה טכנית יוזמת

בחירת ספק תמיכה טכנית אשר מבצע טיפולים באופן שגרתי ודוגל בגישה של “תמיכה מונעת”, אשר מוודאת את תקינות מערכות המידע, את התאמתן לצורכי החברה ואת תפקודן המיטבי באופן שוטף.

התוצאה: פחות תקלות, פחות בלאי, פחות עיכובים, פחות בלת”מים, יותר שעות עבודה נטו.

צעד 2 – אוטומציה של תהליכים

בשוק קיימים מגוון רב של פתרונות טכנולוגיים אשר יכולים לייעל את פעילות המחשוב בארגון באמצעות אוטומציה של תהליכים. החל מגיבוי וכלה בהזנת נתונים, עיבוד מידע ותחזוקת מחשבים. כל ארגון והצרכים הרלוונטיים שלו.

התוצאה: צמצום כח אדם שיכול עכשיו להתפנות לעבודה איכותית יותר, פחות טעויות אנוש וחיסכון כספי.

צעד 3 – אבטחת מידע

יש להתאים את שיטות ותוכנות אבטחת המידע בחברה לאיומים הפוטנציאליים הקיימים כיום, על מנת להימנע מנוזקות ומרוגלות היכולות להסב נזק כלכלי כבד לארגון. לא כל פיתרון שהתאים בעבר, עדיין מתאים בהווה ויש לבחון את הנושא על בסיס קבוע ותוך היכרות עם המציאות המשתנה.

התוצאה: ארגון בטוח, מוגן והימנעות מנזקים כלכליים ותדמיתיים.

צעד 4 – מחשוב ענן

מה עוד לא נאמר על יתרונות מחשוב ענן להתייעלות המחשוב בחברה? חיסכון בתשתיות שרתים, גמישות מירבית לצרכים המדויקים של הארגון, גישה ליכולות אבטחה מתקדמות, שיפור הנגישות והזמינות של המידע ואפשרות לקדם תהליכים אסטרטגיים בארגון.

התוצאה: יכולות משופרות וחיסכון כספי.

צעד 5 – קבלת החלטות מושכלת

לא חיבים לאמץ כל טכנולוגיה חדשה שיוצאת לשוק, לא חייבים לרוץ לשדרג לגרסה העדכנית ביותר. כל החלטה בתחום המחשוב צריכה להתקבל על בסיס עלות מול ערך ולקחת בחשבון גורמים כמו שינויים בממשק משתמש ועלויות עקיפות של הטמעת השינוי. לפעמים, הדבר החכם והרווחי ביותר לחברה הוא לא לתקן את מה שלא שבור.

התוצאה: מערך מחשוב מותאם במדויק לצורכי הארגון ללא הוצאות מיותרות.

צעד 6 – גיבוש מדיניות לשימוש במכשירים פרטיים

הגבולות המיטשטשים בין השימוש במכשירים פרטיים לארגוניים ושילוב בין מחשבים נייחים, ניידים, טאבלטים, סמארטפונים ואף מחשוב לביש, מציבה לארגון אתגר לא פשוט. גיבוש מדיניות ארגונית ברורה, הגדרת נהלים ומינוף שימוש במכשירים פרטיים תחת נהלים אלה לתועלת החברה, יכולים להוות צעד חשוב להתייעלות מערך המחשוב בארגון.

התוצאה: סדר, חיסכון והתייעלות.

רוצים לייעל את מערכות המידע אצלכם בארגון?

“אדום” מומחית בניהול מתקדם של מערכות מידע ובשימוש בטכנולוגיית מידע לצורך ייעול החברה. אדום רואה את עצמה ITBP – שותף עסקי-אסטרטגי ומגייסת את מערכות המידע לקידום מטרות הארגון בראיית-על ניהולית. פעילותה של “אדום” תפורה ומותאמת אישית לכל חברה ונותנת מענה לצרכים העסקיים-ניהוליים-אסטרטגיים בראיה רחבה ועם מבט קדימה להתייעלות כוללת של הארגון כולו.

רוצה לשמוע עוד? לייעוץ חינם, צור איתנו קשר בטלפון: 052-366-1037
או במייל: Info@adom-it.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ייעוץ אסטרטגי למחשוב ענן

מחשוב ענן הוא מונח שלעתים קרובות נזרק לחלל האוויר בימינו, אבל מה זה אומר בדיוק? בסקירה שלפניכם נזכיר את היתרונות הרבים של מחשוב ענן וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך. אך במיוחד נסביר מהן התועלות של ייעוץ מחשוב בתחום מחשוב הענן, ואיך זה תורם לעסק. פתרונות מחשוב ברמה האסטרטגית העסקית […]

ניהול ידע ארגוני – מדוע זה כל כך חשוב לארגונים?

ניהול ידע ארגוני – ידע הוא כוח וכאשר הארגון מצליח להשתמש בידע לטובתו ולנצל את הידע שברשותו כדי לקדם את עצמו הידע הופך לנכס של ממש. אך ישנו גם קושי לנהל הרבה ידע שמגיע מערוצים שונים, וכאן מגיעה הטכנולוגיה לעזרה. באמצעות כלים מתקדמים כמו למשל: ניהול מערכות מידע ניתן בימינו […]

מדוע ניהול מערכות תשתית הוא קריטי לעסק שלנו?

מידע הוא כוח בעולם העסקים וזה אומר כי כל עסק צריך לחשוב על נושא המידע. העסקים צריכים לאסוף מידע, לשמור אותו, לאחזר אותו וכמובן לנתח אותו ברמה הגבוהה ביותר שיש. עסק אשר לא יצליח לבצע את הפעולות הללו הוא עסק אשר יכשל. כאן נכנס לתמונה הנושא של ניהול מערכות תשתית […]

מדוע שירותי מחשוב ענן לסטארטאפים הם קריטיים?

מחשוב ענן לסטארטאפים – בתקשורת נראה כי כל ישראלי מקים סטארטאפ ויוצא עם אקזיט של מיליונים, האמת כמובן רחוקה מאוד מכך. הקמת סטארטאפ היא בין הדברים הקשים ביותר והמסובכים ביותר שאפשר לעשות. כאשר אנו מקימים סטארטאפ אנו צריכים לחשוב על אלף ואחד דברים כמו הנהלת חשבונות או פיתוח מוצר. אך […]

מחשוב ענן – יתרונות וחסרונות

תחום מחשוב הענן כבש את עולם ה-IT בסערה. עסקים, חברות וארגונים, ללא קשר לגודלם, מבססים כיום את תשתית ה-IT שלהם בענן הציבורי, בענן הפרטי וההיברידי. לעומתם, ישנם את אלו הסוברים כי התבססות על מיחשוב ענן איננה מועילה ואף במקרים מסויימים עלולה לגרום לנזקים.   לפיכך, ריכזנו עבורכם את רשימת היתרונות והחסרונות […]